Продукція китайського виробника Xiaomi дивує своєю якістю і доступністю буквально з кожною новинкою. Наприклад, прості, але багатофункціональні розумні годинники і фітнес-трекери лінійки Mi Band доступні практично всім охочим людям, які вирішили контролювати свою фізичну активність протягом дня. Безліч мобільних телефонів і смартфонів Xiaomi радують своїх користувачів по всьому світу - вони функціональні, вони якісні, вони стильні і вони, дійсно, доступні за своєю вартістю. В цілому, у компанії Xiaomi велика різноманітність гаджетів, але найбільшою популярністю користуються смартфони Redmi.

Лінійка Redmi - практично синонім доступності та стандарт бюджетної якості. При цьому смартфон Xiaomi Redmi 5 та Xiaomi Redmi 5 Plus - не просто доступні смартфони, вони б'ють всі рекорди якості в доступному сегменті гаджетів. У чому особливість смартфонів Xiaomi Redmi 5 Plus? Які технічні характеристики Xiaomi Redmi 5 Plus можна виділити в якості плюсів і мінусів? Далі в статті ми розглянемо основні особливості даного смартфона від популярного китайського виробника Xiaomi.

Смартфони Xiaomi Redmi 5 Plus: основні технічні характеристики

Розглядаючи технічну сторону смартфонів Xiaomi Redmi 5 Plus, перш за все варто зупиниться на конкретних його показниках. Так, Xiaomi Redmi 5 Plus має екран 5,99 дюйма, матрицю IPS, розширення Full HD +, 2160 на 1080 пікселів, кнопки "додому", "меню" і "назад" наекранні, індикатор повідомлень тільки білий і знаходиться над екраном, в якості процесора використовується Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625, пам'ять може бути на вибір - 3,32 або 4,64гб, основна фотокамера на 12 мегапікселів, а фронтальна - на 5 мегапікселів.

Після появи цієї новинки, даний смартфон відразу завоював безліч прихильників. Xiaomi Redmi 5 Plus здатний забезпечити якісне виконання всіх щоденних завдань сучасного користувача. Далі розглянемо більш детально ті характеристики, за які користувачі так полюбили смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus.

  • Дизайн, зовнішній вигляд, збірка. Xiaomi Redmi 5 Plus зібраний на металевій рамі, в міру важкий, щільний, і найголовніше, красивий. Це перший бюджетний смартфон від Xiaomi з таким гарним дизайном.
  • Смартфон має гарну матрицю, передача кольору дуже точна, відмінно працює максимальна яскравість і кути огляду.
  • Автономність. Ємність акумуляторної батареї на 4000 мАч. Таким чином, автономної роботи батареї цілком вистачає на дві доби, а при максимальному навантаженні - на добу. При цьому у Вас буде 100% яскравість екрану, 4G Інтернет, нескінченний серфінг в браузері та всі функції гаджетів, які нам з успіхом замінив смартфон.
  • Фото і відео. Якість відео та фотозйомки не може не радувати. Єдиний нюанс - це нічна відеозйомка, яка не має достатньої стабілізації та не дуже широкий динамічний діапазон. А ось фотографія і якість звуку - просто відмінні в будь-який час доби. При установці додаткового безкоштовного програмного забезпечення можна буде знімати навіть портретні знімки (виділення одного об'єкта на розмитому фоні).
  • Радіо працює через навушники, які виступають в якості антени. Музика звучить чітко, різноманітно, голосно. Пам'ятайте, що слухати музику в навушниках рекомендується не більше тридцяти хвилин за один раз і не перевищуючи половинної гучності свого смартфона. Більше про те, як безпечно слухати музику в смартфоні і як вибрати правильні навушники для дитини в статті за посиланням.

До мінусів даного смартфона можна віднести наступні: відсутність NFC, мікро USB замість Type C, а також запис відео в умовах недостатнього освітлення. Як бачимо, мінусів набагато менше і вони багатьом справедливо здадуться несуттєвими. Адже за дійсно невеликі гроші користувач отримує стильний зовнішній вигляд, якісну збірку, великий і зручний дисплей, більш ніж достатній обсяг пам'яті, багатофункціональне залізо і бенчмарки, продуманий троттлінг і нагрів, енергоспоживання, якість зв'язку, можливості камери, відмінний звук, апаратні фішки, багатофункціональну програмну частину та приємний інтерфейс.