Ноутбуки, планшети, смартфони та інші гаджети займають чимале місце в повсякденному житті. Без цих пристроїв не обходиться практично жодна сфера життя людини. Ми використовуємо їх і для роботи, і для дозвілля. Крім того, смартфони, планшети і ноутбуки є відмінними помічниками в навчанні, але вони також можуть стати і причиною неуспішності. Вся справа в тому, як використовувати кожен конкретний гаджет.

У чому полягають переваги використання гаджетів в навчальному процесі?

  • Величезна бібліотека в одному пристрої

Шкільна програма є дуже насиченою і учням доводиться носити кожен день на заняття велику кількість підручників. А якщо додати до них ще зошити, щоденник та інші необхідні речі, то виходить чимала вага. Дитині важко носити її кожен день, крім того, постійні навантаження можуть негативно позначитися на поставі. В такому випадку, школярам дуже знадобляться планшетні комп'ютери, на які можна завантажувати електронні варіанти необхідних книг. Пам'яті сучасних планшетів вистачить, щоб поміщати цілі бібліотеки підручників та додаткової літератури. Такий пристрій є дуже компактним і не займе багато місця в рюкзаку або сумці. Крім того, можна не турбуватися, що забудеш вдома потрібну книгу, так як на планшеті вони є всі і завжди.

  • Можливість працювати з текстовими документами

Навчання у вищому навчальному закладі практично неможливе без ноутбука або планшета. Записувати лекції, створювати презентації, писати реферати, курсові та дипломні роботи - все це неможливо здійснити без сучасного гаджета.

  • Інтернет - джерело корисної інформації

Знайти інформацію для доповіді, наукової роботи або підготовки до іспиту дуже зручно використовуючи гаджети. Власник смартфона або планшета завжди має доступ до всесвітньої павутини. Сьогодні практично на всій території України є якісне 3G покриття, яке забезпечує стабільний і швидкісний доступ до Інтернету в будь-який час і в будь-якому місці. Крім того, всі пристрої підтримують функцію Wi-Fi. Таким чином, стільниковий телефон або планшет є джерелом корисної інформації, до якої є постійний доступ.

  • Ефективне вивчення іноземних мов

Вивчати іноземні мови дуже зручно і цікаво за допомогою смартфона або планшета. Маючи вільну хвилину в транспорті, в черзі, на перерві можна слухати аудіоуроки або дивитися фільми мовою, яку Ви хочете вивчити або вдосконалити.Таким чином, Ви зможете приділяти іноземній мові мінімум пів години кожен день, що стане гарантією швидкого і гарного результату.

  • Корисні додатки

Сьогодні існує величезна кількість самих різних додатків, які можуть встановлюватися на смартфонах і планшетах. Вони можуть бути, як розважального характеру, так і пізнавального і повчального. Наприклад, можна встановити на своєму пристрої різного роду енциклопедії, збірники формул, політичні і економічні карти світу. Люди, які вивчають музику, можуть встановити додатки, які дозволять налагоджувати музичні інструменти, тренувати слух і навіть створювати власну музику.

Безсумнівно, гаджети значно спрощують навчальний процес і роблять його більш цікавим. Наш інтернет магазин гаджетів GSM-ka пропонує своїм клієнтам великий асортимент самих різних моделей смартфонів, планшетів та інших сучасних пристроїв.

Але існує ще й інша сторона медалі. Використання гаджетів має й деякі негативні моменти.

Отже, в чому полягають мінуси використання гаджетів в навчальному процесі?

  • Відволікання уваги на заняттях

Очевидно, школярі і студенти не завжди під час занять використовують гаджет з корисною метою, дуже часто вони відволікаються на інші речі. Наприклад, на перевірку повідомлень у соціальних мережах, перегляд стрічки новин або навіть на ігри.

  • Зниження комунікативних навичок

Справа в тому, що гаджети використовуються не тільки під час занять. На перерві школярі і студенти, часто продовжують «зависати» з планшетом або смартфоном. Замість того щоб спілкуватися з оточуючими, користувачі гаджетів залишаються у віртуальному світі, граючи або спілкуючись в соціальних мережах.

  • Атмосфера нездорового змагання

Сучасні гаджети є не тільки корисними пристроями, але також і своєрідним аксесуаром, що підкреслює статус свого володаря. Саме тому в школі серед однокласників може виникнути приховане змагання в тому, чий гаджет є більш крутим. Очевидно, що таке змагання не сприяє доброзичливій і комфортній атмосфері.

Таким чином, можна впевнено стверджувати, що без сучасних гаджетів, навчальний процес буде менш комфортним, а в деяких випадках практично неможливим (йдеться про вищі навчальні заклади). Але, в той же час, гаджети можуть мати і деякий негативний вплив на успішність. Все залежить тільки від користувача і цілей, з якими він використовує пристрій.

Купити мобільні телефони, планшети, розумні годинники оптом і в роздріб за дуже привабливими цінами Ви можете на сайті нашого інтернет магазину GSM-ka.