Ми живемо у вік передових технологій, які розвиваються буквально з кожним днем, дивуючи користувачів своїми фантастичними можливостями. І сьогодні в кишені практично у кожного жителя нашої планети, є свій власний світ - сучасний смартфон.

Смартфон - це універсальний винахід людини. Але чи знаєте Ви, скільки по-справжньому корисних гаджетів замінив нам сучасний смартфон? Скільки необхідних предметів повинна була носити людина минулого, щоб користуватися всіма функціями смартфона, які сьогодні доступні та завжди під рукою? Сьогодні ми розглянемо перші п'ять предметів, які нам успішно замінили смартфони.

Що замінив смартфон: корисні пристрої та необхідні предмети

  1. Календар. Сьогодні на функцію календаря в смартфоні ніхто не звертає особливої ​​уваги, для всіх це просто звичний додаток. А всього кілька десятків років тому люди користувалися маленькими календариками, великими настінними календарями, садовими, місячними та іншими календарями. При цьому, важливо було встигнути купити подібні предмети напередодні Нового Року, щоб в подальшому йти в ногу з часом і не рахувати кількість днів у кожному місяці на пальцях. Сучасні календарі, що доступні в смартфонах, можуть не тільки показувати поточну дату і рік, а й будь-яку дату в будь-якому році. Це особливо корисно тим, хто любить ставити чіткі плани і тимчасові рамки для їх виконання. Крім того, в календар смартфона можна записувати всі важливі дати і події - дні народження, весілля, важливі зустрічі і багато іншого. А функція нагадування про важливі події не дозволить Вам пропустити необхідний день.
  2. Будильник, годинник, секундомір. Раніше людина життя не уявляла без аналогового будильника, який торохтів в зазначений час, часто впливаючи на настрій з самого ранку не найкращим чином. Сьогодні в смартфонах можна вибрати будь-яку мелодію, яка не тільки розбудить свого "господаря", але й налаштує на необхідний лад з самого ранку. Крім того, відпала необхідність носити годинник на руці тільки для того, щоб дізнатися час (швидко і в необхідний момент). Сучасний світ технологій подарував всім спортсменам-аматорам унікальні розумні годинники, які роблять процес тренувань більш комфортним і продуктивним. При цьому демонстрація поточного часу - далеко не перша і не головна їх функція.
  3. Пристрій для перегляду відео контенту. Раніше у людини був чорно-білий телевізор, який показував відео з поганим звуком, часто кепської якості, з перешкодами, а також вимагав додаткової антени. І, до речі, був досить габаритним. Крім того, відео можна було дивитися тільки чітко за програмою, в зазначений час на вказаному каналі. Сьогодні ми маємо маленькі тонкі смартфони, з чітким зображенням і якісним звуком. А завдяки ютуб, можна вибирати будь-який відео-контент в будь-який час і в будь-якому місці. Крім ютуба, не так давно в мережі з'явилося і IGTV. Дізнатися, в чому різниця між ютуб і IGTV можна в нашій статті за посиланням.
  4. Калькулятор. А Ви часто користуєтеся калькулятором на своєму смартфоні? А чи знаєте Ви, що раніше, для того, щоб купити калькулятор, людям часто доводилося вистоювати величезні черги в універмагах, і що такі черги не для всіх і не завжди закінчувалися успішної покупкою? Крім того, в калькуляторах часто доводилося міняти батарейки, які могли закінчуватися в самий невідповідний момент. Сьогодні ж смартфон відкриває безмежні математичні можливості всім своїм користувачам, а тим, кому потрібен особливий вид калькулятора (інженерний, бухгалтерський, програмований і тд.), Може завантажити його в Google Play.
  5. Довідники, карти, словники. Будь-які необхідні довідкові матеріали тепер поміщаються в кожному, навіть самому звичайному недорогому смартфоні. Словники допомагають знаходити потрібне слово швидко і ефективно, чого не скажеш про великі книги-словники. Студенти лінгвістичних університетів зрозуміють! Карти, в свою чергу, допомагають визначити місце розташування і підібрати найкращий шлях до місця призначення. Медичні довідники допоможуть по зазначених симптомах вказати можливі варіанти захворювання і методи лікування - звичайно, це не замінює візиту до лікаря або в аптеку, але дуже часто допомагає уникнути непотрібної паніки і суєти. Додатки з рецептами і зовсім стали справжньою знахідкою для всіх сучасних жінок, які без клопоту можуть планувати меню на тиждень, складати списки покупок і готувати смачно і правильно для всієї родини. Зазначені довідкові матеріали доступні як в безкоштовному, так і в платному варіанті, кожен користувач може вибрати для себе оптимальний варіант, а також знайти будь-який інший необхідний довідник і встановити його на свій смартфон, щоб той завжди був під рукою.

Це лише початок списку тих важливих і корисних пристроїв і предметів, які нам всім замінив сучасний смартфон. Ми обов'язково продовжимо його в наступній статті, щоб оцінити по достоїнству всі функції смартфона, до яких ми так звикли, що вже не звертаємо особливої ​​уваги.