У 90-ті роки, коли мобільні телефони оптом вперше з'явилися, як на світовому ринку, так і в нашій країні, вони були великі, об'ємні і важкі. Всі пам'ятають ці величезні коробки вагою в півкілограма, з великими антенами і слабкими акумуляторами. Користуватися такими телефонами було вкрай незручно, але вибору не було.

Рік за роком виробники телефонів працювали над зменшенням розмірів пристроїв і збільшенням корисних характеристик. Так почали з'являтися новинки телефонів - смартфони і маленькі телефони. Зменшення телефону до мінімальних розмірів позначається з ємності акумулятора і розміру екрана, тому потрібно знаходити золоту середину. Компактний телефон легко можна покласти в кишеню одягу, робити з ним ранкову пробіжку або працювати в складних умовах.

Найменший смартфон - це не завжди найдорожчий смартфон

Все залежить від його технічних характеристик. Тому, якщо Ви шукаєте найкомпактніший смартфон оптом, Вам не обов'язково потрібно готуватися до великих грошових розтрат.

Нижче наводимо порівняння телефонів хоч і маленьких, але досить функціональних та доступних

  • Перше місце займає мобільний телефон, який за формою нагадує брелок від BMW. Важить цей маленький телефон не більше 50 грам. Крім невеликого розміру і форми, це повноцінний мобільний телефон - він може приймати дзвінки, відправляти повідомлення, з його допомогою можна прослуховувати музику в форматі mp3 або mp4, володіє кольоровим екраном і книгою контактів. Акумулятор телефону досить потужний - в режимі очікування телефон може працювати до 15 діб. Відмінною особливістю даного телефону є повна відсутність металевих деталей, що робить його непомітним для металошукачів. Цей маленький телефон ідеально підійде всім, хто хоче компактний і стильний телефон у вигляді брелока від автомобіля BMW. А також стане в нагоді, якщо потрібно проходити металошукачі не виказуючи присутності телефону.
  • Друге місце належить телефону BTphone D1 Mini. Цей гаджет являє собою симбіоз телефону, блютуз-гарнітури і МР3 плеєра. Важить навіть менше попередньої моделі - всього 20 грам. Унікальний маленький розмір дозволяє носити цей телефон безпосередньо в вусі. При цьому інші люди будуть думати, що це гарнітура, навіть не підозрюючи про те, що це і є телефон. Дуже легка модель.
  • Третє місце за розміром займає маленький телефон LONG-CZ J8, вагою 18 грам. Схожий на попередню модель за характеристиками, тільки на 2 грами легше. Крім усього іншого, телефон має FM радіо - відмінна функція для любителів слухати музику і новини з радіо частот.
  • На четвертому місці знаходиться найменший сенсорний телефон HOPU EC107. Його вага становить 48 грам. Екран у телефону звичайно невеликий - всього 1.76 дюймів. При своїх невеликих розмірах, даний гаджет володіє всіма необхідними функціями - для любителів музики є радіо-приймач і МР3-плеєр, для термінових фотографій - непогана фотокамера, також має функцію голосового набору і диктофон. До речі, дана модель була занесена в Книгу рекордів Гіннеса як самий легкий сенсорний телефон. Екраном можна управляти за допомогою стилуса, який йде в комплекті до цього невеликого телефону.
  • На п'ятому місці знаходиться маленький телефон японського виробника Willcom WX06A. Важить маленький японський гаджет всього 32 грами. Японські виробники мобільних телефонів завжди прагнули до зменшення розмірів високотехнологічних пристроїв, тим самим підвищуючи їх функціональність. Тому даний маленький телефон володіє всіма необхідними функціями.

Компактні смартфони - зручність, яка завжди під рукою

Найменшим смартфоном по праву вважається Modu Т від Micromax. Коріння телефону знаходиться в Ізраїлі. Телефон з сенсорним екраном розміром 2,2 дюйма, має функцію блютуз, вбудовану пам'ять (2 гб), крім того, є слот для зовнішньої пам'яті на 32 гб. Як і всі смартфони, дана модель має функцію камери - завдяки наявності спалаху Ви можете отримати непогані знімки на цьому смартфоні. У комплект входить вимірювач пульсу і навушники. Дана модель ідеально підходить для людей, які постійно перебувають у русі. Так, наприклад, якщо людина любить займатися бігом, можна активувати функцію напульсники, одягнути навушники з музикою і насолоджуватися улюбленим видом спорту. Вся інформація про пульс буде періодично проговорюватися через навушники при необхідності, короткочасно перериваючи MP3.

Купувати чи ні маленькі телефони і компактні смартфони в нашому магазині мобільних гаджетів, вирішувати Вам. Головне, щоб будь-який вибір зупинився на якісному апараті з максимальними можливостями.