Смартфони і мобільні телефони значно спростили побут сучасної людини. Маючи найпростіший "розумний" телефон в кишені, у людини завжди під рукою годинник, будильник, календар, калькулятор, фотоапарат, відеокамера, диктофон та універсальний засіб зв'язку. А корисні лайфхаки для смартфона роблять використання цього гаджета ще більш комфортним. Які цікаві та корисні лайфхаки для смартфона можуть стати в нагоді кожному користувачеві сучасних гаджетів? Розглянемо деякі з них далі в статті.

ТОП 10 простих і корисних лайфхаків для смартфона

  1. Як зробити підставку для смартфона? За допомогою пластикової пляшки і звичайної гумки для грошей можна швидко зробити підставку для смартфона. Для цього необхідно прикріпити свій гаджет до пляшки за допомогою однієї гумки з двох кінців. Такий лайфхак для смартфона зробить перегляд будь-яких відео в дорозі або на природі набагато зручнішим. Цим лайфхаком можна також скористатися для того, щоб зробити красиві фотографії зі своєю участю, коли штатива або спеціального тримача немає під рукою. Також підставку можна зробити з будь-яких підручних засобів - канцелярської скоби або скріпки, шкільної підставки для книг, картону, пластикової кришки і навіть з кубиків будь-якого конструктора! А вибрати й купити сучасний смартфон можно в нашому інтернет-магазині телефонів.
  2. Як зробити чохол для смартфона? Зробити оригінальний чохол для телефону можна за допомогою звичайної повітряної кульки. Для цього необхідно надути кульку і не зав'язуючи її, а тільки притримуючи на кінці рукою, покласти на середину смартфон, і шляхом натискання на гаджет здути кульку. Під час здуття кулька як би "охопить" Ваш смартфон, створюючи досить міцний і надійний чохол. Такі оригінальні чохли можуть бути різного забарвлення і, що найголовніше, їх можна міняти хоч кожен день (під колір одягу, наприклад).
  3. Що робити, якщо смартфон впав у воду? Якщо Ваш смартфон зазнав аварії, а точніше провалився у воду, найголовніше, не намагатися його включити, в надії переконатися в тому, що він ще працює. Перше, що потрібно зробити, це вийняти батарею, сімку і карту пам'яті. І в такому розібраному стані помістити всі елементи гаджета в рис.
  4. Як очистити скло смартфона? Очистити скло смартфона від відбитків пальців та інших неприємних слідів на екрані, можна досить швидко і ефективно за допомогою звичайної канцелярскої гумки.
  5. Як зробити зарядний пристрій смартфона більш компактним? Зробити шнур від зарядного пристрою більш компактним можна без покупки спеціальних аксесуарів для телефону. Для цього досить намотати зарядку на невеликий круглий маркер, потім зафіксувати її в такому положенні за допомогою фена протягом хвилини, а потім просто зняти з маркера і отримати компактний зарядний пристрій у вигляді пружини.
  6. Що можна використовувати в якості стілуса для смартфона? Якщо з якоїсь причини Ви не можете скролити телефон пальцем, то зробити це можна за допомогою звичайної пальчикової батарейки. Такий собі стілус для смартфона, який може виручити в самій непередбаченій ситуації.
  7. Куди заховати банківську карту, якщо з собою є тільки смартфон? Зберігати важливі банківські картки можна між мобільним телефоном і його чохлом. Такий лайфхак для смартфона може особливо стати в нагоді спортсменам, адже часто з собою на тренування в залі або на пробіжку в парку вони можуть взяти/беруть тільки смартфон. Але ж ніколи насправді не знаєш, яка ситуація може виникнути, що може потребувати певних грошових коштів. Банківська картка, яка завжди під рукою, біля смартфона - це зручно і практично.
  8. Як зробити світильник із смартфона? Зробити невеликий світильник із смартфона на деякий час - не проблема. Для цього досить включити ліхтарик на телефоні, а зверху на нього поставити прозору ємність з водою - і приємне світло осяє невеликий простір навколо гаджета.
  9. Як прикрасити звичайний силіконовий чохол для смартфона? За допомогою різноманітних лаків для нігтів і звичайного силіконового чохла можна створити абсолютно унікальні чохли для смартфона. Для цього за допомогою крапель лаку і звичайної кухонної губки можна зробити оригінальні яскраві розводи і/або малюнки, а далі дати висохнути і нанести закріплювач для лаку.
  10. Як зробити знімок на смартфон з води? Помістивши мобільний телефон в міцний поліетиленовий пакет, можна поглибити його на невелику відстань в річку, озеро або море, щоб зробити оригінальний знімок з води.