Mi Fit - популярний фітнес-додаток для смартфонів, що допоможе в управлінні різноманітними гаджетами від xiaomi, такими як мі бенд 4, розумні годинники, ваги і кросівки. Після установки програми і вибору мови, необхідно пройти нескладний процес реєстрації. Зверніть увагу, що всі дані повинні бути актуальними і реальними, щоб програма Mi Fit надавала максимально точні рекомендації та правильно відстежувала всі рухи. Особливо це стосується статі, дати народження, росту та ваги. Крім особистих даних при реєстрації необхідно встановити мету на день - кількість пройдених кроків - при досягненні якої користувач отримає вібросигнал від фітнес-трекера. Про те, як підключити гаджети до програми і особливості всіх важливих вкладок розповідаємо далі в статті.

Додаток Mi Fit: підключення гаджетів Xiaomi

 • Щоб підключити будь-який свій гаджет, необхідно зайти в профіль і натиснути на кнопку «+». Із запропонованого списку необхідно вибрати пристрій, що підключається і «почати пошук». Не поспішайте, з'єднання може зайняти деякий час. Після цього почнеться оновлення прошивки на пристрої.
 • Пам'ятайте, що перед підключенням гаджета необхідно переконатися, що на смартфоні xiaomi включений блютуз і працює Інтернет, а сам гаджет повністю заряджений.

Додаток Mi Fit: основні вкладки

 • Найголовніша вкладка в програмі Mi Fit - це «Профіль». Тут знаходяться всі настройки як програми, так і кожного підключеного гаджета xiaomi. Про те, як правильно налаштувати мі бенд 4 можна дізнатися в статті за посиланням. Також на вкладці «Профіль» вказані дані, які були введені при реєстрації - тут їх можна поміняти при необхідності.
 • «Статус» показує всі дані, отримані через гаджет - статистику кроків, пройдену відстань і витрачені калорії. Внизу сторінки можна знайти середні статистичні дані за останній місяць, а також дані про максимальну і мінімальну кількість кроків користувача.
 • «Сон» показує важливі дані про сон користувача. Можна подивитися графік сну, тривалість сну, час відходу до сну і пробудження, відстежити тривалість фаз швидкого і повільного снів. І, найголовніше, тут можна подивитися аналіз якості свого сну, щоб по можливості змінити на краще те, що можна. Є можливість оцінити свій стан після сну - ця інформація допоможе програмі Mi Fit більш точно оцінювати якість сну користувача надалі. До слова, дані про сон - це дуже важливі критерії здоров'я людини, адже правильний і повноцінний сон - запорука того самого «здорового духу в здоровому тілі». Важливо лягати вчасно (до того, як почнуть вироблятися всі необхідні гормони), засипати правильно (без гаджетів і світла), а також прокидатися в фазі швидкого сну (для цього найкраще використовувати функцію розумного будильника). Про те, як працює розумний будильник можна дізнатися за посиланням.
 • «Остання активність» показує тренування - тут списком представлені всі останні заняття спортом. Натиснувши на будь-яке тренування можна побачити інформацію по кожному тренуванні.
 • «Показники ваги». Особливо важлива вкладка для тих, хто хоче змінити свою вагу. Всі дані можна вносити в ручну, використовуючи будь-які ваги, але зручніше за все це робити за допомогою розумних важелів від xiaomi. В даній вкладці можна побачити графік зміни ваги.
 • «Оцінка тіла». Представлені середні та рекомендовані параметри для користувача на основі даних про вік, стать, вагу та щоденну активність.
 • «Останні досягнення» відображають дані про останні досягнення користувача на підставі заданих цілей. Ця вкладка служить в якості додаткового стимулу до занять спортом і є легким способом поділитися своїми успіхами в соцмережах.
 • «Пульс» містить всі дані про вимірювання пульсу користувача. Вимірювання пульсу можна робити як за допомогою браслета, так і за допомогою телефону.
 • «Активності» містить всі тренування користувача. Для кожної активності можна задати свої настройки - попередження про високий пульс, відображення інформації на екрані блокування тощо.

Програма Mi Fit: особливості програми

 • На кожній вкладці «Статусу» є своя «Історія» - дані про сон, про активність, про кроки та інше. Історію можна дивитися за день, тиждень або місяць. Тут зберігаються всі архівні дані користувача з моменту покупки мі бенду 4 і підключення гаджета до програми Mi Fit.
 • Порядок відображення вкладок можна відрегулювати на свій розсуд, також є можливість приховати непотрібні користувачеві вкладки.
 • Зверніть увагу, що програма Mi Fit має свої технічні вимоги до ОС на смартфоні. Так, смартфони з Android повинні мати версію не нижче 4.3, а айфони - iOS не нижче 7.0.