Серед поширених месенджерів сучасності, Telegram користується своєю популярністю завдяки високому захисту даних, а також швидкості передачі файлів великого обсягу. Не дивлячись на те, що на даний момент функції аудіо та відео дзвінків в месенджері немає, користувачам доступні текстові повідомлення, які повністю шифруються програмою. Крім того, добре зарекомендували себе боти Telegram - корисні, цікаві, розважальні та інформаційні утиліти месенджера. Telegram-ботів дійсно дуже багато, кожен може вибрати для себе найбільш цікаві та корисні додаткові функції в месенджері Telegram. У цій статті пропонуємо Вашій увазі лише невеликий перелік ботів Telegram, які можуть стати в нагоді на будь-якому сучасному мобільному телефоні.

Популярні боти в Telegram: короткий огляд та опис

  • Railway Bot. Даний бот Telegram допомагає підбирати квитки на потяги - для цього треба вибрати місто і станцію відправлення, прибуття і бажаний діапазон дат. Після вказівки всіх даних, Telegram-бот запропонує різні варіанти. Крім того, будуть представлені варіанти різних потягів, кількість місць в них та багато іншого. А найзручніша і найкорисніша функція даного бота - відстеження змін в інформації про наявність місць. Так, якщо при плануванні поїздки на конкретні дати, вільних місць немає, дана функція допоможе відстежити появу вільних місць і вчасно повідомити Вам про це. Тут, перейшовши за посиланням, можна буде і придбати необхідні квитки. Планувати залізничну подорож з Railway Bot від Telegram тепер простіше простого!
  • City Guide Bot. Завдяки цьому боту в Telegram можна знайти по ключових запитах різні організації, торгові центри, магазини і різноманітні установи. Бот покаже всю необхідну контактну інформацію про запитуваний об'єкт, час роботи тощо. Даний бот доступний для великих міст України.
  • Кіноман 2.0. Цей бот Telegram показує всю необхідну інформацію про фільми, серіали, ігри та мультики. Для цього необхідно просто ввести назву картини і на екрані смартфона відобразитися потрібна інформація. Прямо з бота можна перейти за посиланням в сервіси для перегляду фільмів на мобільному телефоні - є платні та безкоштовні варіанти на вибір. Цим ботом можна також скористатися для того, щоб вибрати картину для перегляду - бот покаже Вам рейтинг популярних картин та їх короткий опис.
  • Controller Bot. Цей Telegram-бот може стати в нагоді всім, хто веде свій Telegram канал - він показує статистику каналу за тиждень або за місяць; також за допомогою бота можна створювати відстрочені публікації і красиво оформляти всі свої пости для каналу (допоможуть різноманітні стікери, звуки, реакції відвідувачів та коментарі). Тому, якщо можливостей звичайного текстового редактора в Telegram не вистачає для оформлення своїх публікацій, сміливо використовуйте даний бот телеграма.
  • Unexplored City. Даний бот в Telegram допомагає організувати цікавий і захоплюючий маршрут для прогулянок тим, хто не знає чим себе зайняти в місті. Бот використовує функцію геолокації, так що де б Ви не знаходилися, він завжди допоможе знайти цікавий відпочинок на основі конкретного місця розташування. Для Вас завжди доступні фотографії, докладні описи та цікаві дані про всі запропоновані маршрути.
  • Бот Telegram "Де я?". Дуже простий і зручний бот, який використовуючи функцію геолокації, надсилає фото і точні дані зі супутника про Ваше місцезнаходження. Ця зручна функція може стати в нагоді тоді, коли потрібно швидко пояснити комусь де Ви перебуваєте або позначити точне місце зустрічі для великої кількості людей.
  • Swotcher Bot. Цей бот телеграма знадобиться всім, хто не хоче пропускати серії улюбленого серіалу. Головна мета і "робота" даного бота - повідомляти про вихід нових серій зазначеного серіалу або серіалів. Просто на етапі підключення цього бота необхідно вказати всі свої улюблені серіали і далі отримувати в популярний месенджер повідомлення про вихід нових серій. Просто і зручно - кіномани оцінять.

У цій статті ми розглянули невеликий перелік популярних пошукових ботів Telegram, які можуть стати в нагоді всім користувачам смартфонів. Щоб почати їх використовувати, досить знайти потрібний бот в своєму встановленому мессенджері Telegram і почати отримувати необхідні повідомлення та інформацію.