Всі знайомі з такими сервісами гугл, як пошта, перекладач, документи, карти, реклама і пошук. Однак крім зазначених, ця транснаціональна корпорація пропонує користувачам величезну кількість різних корисних сервісів, які допоможуть багатьом виконувати свої щоденні і не дуже завдання. У цій статті поговоримо про дуже цікаві і доступні кожному сервіси гугла, які поки не знайшли масової популярності.

ТОП 10 корисних сервісів Google

  1. Google Scholar, так звана Академія гугл - це величезне онлайн-сховище наукової літератури. Стане в нагоді всім школярам і студентам. Для того, щоб скористатися даним корисним інструментом від гугла досить відкрити необхідне посилання і ввести свій запит (допускається з помилками). Можна шукати книги та статті за певні роки, вводити цитати з публікацій (або тільки їх частину), використовувати функцію сортування результатів пошуку і багато іншого. Зверніть увагу, що сервіс доступний як на ПК, так і на мобільних телефонах, а значить студент при наявності смартфона з Інтернетом може носити з собою на пари все наукове багатство світу. Багато студентів - багато смартфонів. Замовити смартфони оптом можна в нашому інтернет-магазині за посиланням. До слова сказати, такий сервіс стане в нагоді не тільки учням будь-яких освітніх установ, а й представникам різних професій - наприклад, журналістам, копірайтерам, маркетологам, професорам і т.д. та й усім, хто любить читати, адже в цьому сервісі від гугл можна скачати будь-який текст - без реєстрацій, оплат і всіх незручностей, які можуть виникнути на звичайних просторах Інтернету.
  2. Google Alerts. Це сервіс для пошуку інформації з розряду новин. При введенні певного запиту можна отримати величезний пошук варіантів статей, блогів і форумів, на яких зустрічався даний запит. Однак найкориснішою функцією даного сервісу є навіть не сам пошук, а функція оповіщення, завдяки якій можна отримувати на свою електронну адресу всі свіжі статті і згадки з інтернету із зазначенням важливого запиту. Ця функція стане в нагоді всім бізнесменам і власникам великих кампаній, завдяки якій можна відстежувати згадки про свій бренд або навіть про себе особисто (корисно для публічних людей).
  3. Google Transliterate. Цей корисний сервіс гугла допоможе всім, у кого в даний момент пристрій не має необхідної розкладки букв. Наприклад, коли на смартфоні xiaomi, ПК або ноутбуці є тільки російський і англійський алфавіт, а виникла необхідність написати статтю або повідомлення українською або німецькою. Звичайно, можна в терміновому порядку встановити нову мову, купити нову клавіатуру або шукати необхідні символи по одному. Але все це довго і не дуже зручно. В данному сервісі можна просто вибрати потрібну мову, спосіб введення тексту і почати друкувати.
  4. Пошук по картинці. Якщо є якесь зображення в поганому розширенні, з нанесенням логотипу або ще з якимось "дефектами", можна відшукати необхідний формат в даному сервісі від гугла, для цього необхідно перетягнути в пошуковий рядок саме зображення і натиснути ENTER.
  5. Google сайти. Сьогодні для створення невеликого сайту зовсім не обов'язково бути розробником або використовувати послуги сторонніх розробників. Можна скористатися будь-яким з доступних конструкторів сайтів. Наприклад, безкоштовний сервіс від гугла. Використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс можна створити простий і зручний сайт для просування себе та свого бізнесу.
  6. Google Fonts. Цей сервіс допоможе всім початківцям веб-дизайнерам, спростивши їх роботу з підбором і пошуком шрифтів для своїх проектів. Цей сервіс від Google пропонує набори самих різних шрифтів на різних мовах, які відсортовані за типами, датою завантаження й іншими параметрами. Шрифти можна як завантажити, так і підключити до потрібних веб-сторінок.
  7. Page Speed ​​Insights. У цьому корисному сервісі гугла можна перевірити швидкість завантаження свого або чужого ресурсу, а також отримати рекомендації щодо прискорення роботи свого сайту. З цим сервісом знайомі всі програмісти і оптимізатори, так як швидкість завантаження сайту на мобільних і десктопних пристроях сьогодні є особливо важливим критерієм для успішного позиціонування в Інтернеті.
  8. Data GIF Maker. Цей сервіс стане в нагоді всім, хто так чи інакше має справу зі статистичними даними, він допоможе оформити будь-які обсяги даних у зрозумілій і наочній формі. Можна навіть створювати анімовані графіки.
  9. Google Flights. За допомогою спеціального сервісу від гугла Авіаквитки, можна знайти доступні рейси практично з будь-якої точки світу в будь-яку точку світу від популярних авіакомпаній за різними цінами. Як завжди для всіх сервісів гугла, Авіаквитки також мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  10. Google Art Project. Цей сервіс представляє з себе систему віртуальних екскурсій по музеях і художніх галереях, які розташовані по всьому світу. Від відомих і багатолюдних до тихих і непомітних, але не менш цікавих. Сервіс пропонує огляд скульптур і картин в електронному вигляді відмінної якості.

У цій статті ми  розглянули корисні сервіси від Google, про які мало хто знає, але які однозначно заслуговують на увагу. Звертаємо Вашу увагу, що часто нові смартфони за замовчуванням, мають цілий набір сервісів гугла, які користувачі часто видаляють, так і не пізнавши всі їх корисні функції. А що дійсно необхідно видалити і налаштувати на новому смартфоні, читайте в статті за посиланням.