Заборони не любить ніхто, особливо вони не актуальні в світі сучасних технологій. Проте, з різних причин доступ до деяких ресурсів зі смартфонів і мобільних телефонів може бути обмежений. Але тільки умовно. Адже розробники програмного забезпечення подбали про те, щоб заборон для користувачів не було в принципі. З цією метою розроблено безліч програм, назви яким - VPN додатки. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші та найкорисніші з них.

ТОП 5 VPN додатків для смартфонів і мобільних телефонів

  1. TunnelBear вважається кращим безкоштовним VPN додатком, підходить як для телефонів з операційною системою android, так і для айфонів на iOS. Програма проста і досить швидка. Щоб почати використовувати даний корисний додаток для смартфонів і мобільних телефонів, досить зареєструватися на сайті розробника TunnelBear, встановити додаток і можна починати використовувати VPN без необхідності будь-яких додаткових налаштувань і проблем. Так, підключитися можна до однієї з двадцяти країн. До слова, даними VPN додатком можна користуватися не тільки на смартфонах, але і на планшетах і стаціонарних комп'ютерах. Зареєструвавши всього один акаунт, використовувати додаток можна буде на п'яти різних гаджетах.
  2. Hotspot Shield пропонує 750 мб трафіку, роботу на ОС android та iOS. Підключати додаток можна до 5 різних пристроїв. Крім стандартних функцій, даний VPN додаток пропонує автоматичний вхід в Інтернет через VPN при незахищеному доступі через Wi-Fi. Про те, як ще додатково захистити свій пристрій при використанні загальнодоступної мережі Wi-Fi можна дізнатися в статті за посиланням. Ця функція дозволяє безпечно оплачувати покупки в Інтернеті, не турбуючись про втрату персональних даних. Основним мінусом безкоштовної версії програми є те, що не можна самостійно вибрати країну входу, а також низька швидкість з'єднання.
  3. Speedify. Відмінною рисою даного VPN додатку є максимальна швидкість з'єднання. Досягається така швидкість шляхом об'єднання всіх доступних шляхів Інтернет підключень. Як і в попередніх програмах, в цій програмі можна підключати в один аккаунт до 5 мобільних пристроїв. Є можливість вибору сервера підключення із 30 запропонованих країн по всьому світу. У перший місяць використання даного VPN додатку для мобільних телефонів, всі користувачі отримують 4 гб трафіку, далі - тільки по одному гігабайту.
  4. Private Tunnel. Зареєструвавши один акаунт в цьому додатку, можна підключити одночасно три різних мобільних пристрої. Вибирати підключення можна з дев'яти різних серверів. Однак кількість трафіку обмежена - користувач отримує всього 200Мб. Це безкоштовний трафік, після його використання, є можливість купити платний пакет трафіку на 20 або 100 ГБ.
  5. Windscribe VPN. Найголовніший плюс цього додатка полягає в тому, що користувачеві пропонується 10 безкоштовних гб трафіку, в той час як можливість вийти в Інтернет є лише через 8 країн. Хоча звичайному користувачеві такої кількості може бути більш ніж достатньо. Крім того, можна отримати додаткових 5 гб трафіку, для цього необхідно опублікувати запис про програму в Twitter, а якщо за вказаним URL будуть переходити і реєструватися інші користувачі, то можна отримати по 1Гб за кожного з них. Ще одним важливим плюсом даного VPN додатку для смартфонів і мобільних телефонів є те, що для реєстрації використання програми не потрібні ніякі особисті дані. Сервіс повинен вимагати лише логін і пароль для входу. Навіть адреса електронної пошти не є обов'язковою при реєстрації, проте її рекомендується вказати, щоб була можливість відновити аккаунт в разі втрати даних для входу. Крім того, цей додаток пропонує функцію автоматичного блокування реклами і вбудований брандмауер. Безкоштовна версія програми може бути доступна тільки на одному мобільному пристрої.

Як бачимо, популярні VPN додатки мають ряд корисних функцій, які стануть в нагоді всім користувачам смартфонів і мобільних телефонів. При цьому, в кожного є свої унікальні переваги і можливості. Який VPN додаток вибрати для свого девайса кожен вирішує сам, виходячи зі своїх пріоритетів щодо функціоналу даного програмного забезпечення. Так чи інакше, питання із заборонами на мобільному гаджеті можна вирішити сьогодні за допомогою простого і зручного VPN додатку. Будьте вільні у сучасному світі передових технологій і вибирайте корисні гаджети в нашому інтернет-магазині мобільних телефонів GSM-ka. Для Вас тільки найкращі моделі від передових виробників з усього світу.