Хочеться подивитися фільм у хорошій якості, однак сайт онлайн-кінотеатру заблокований? Чи ж потрібно анонімно відкрити якийсь сайт, аби він не зафіксував геолокацію? У подібній ситуації врятує лише VPN – віртуальна приватна мережа, що дозволяє шифрувати канал передачі трафіку. Вона дає змогу захисту ваших даних, а також дозволяє обійти блокування сайту на Андроїд. Так, все вірно – використовувати VPN можна не лише на комп'ютері, але й на смартфоні, по черзі підключаючись до різних країн – навіть не потрібно купувати мобільні телефони оптом. Яка ВПН підійде найкраще, розповідаємо у статті.

Чи можна встановити ВПН на браузер телефону

На жаль, встановити додаткове розширення на звичайний браузер телефону, такий як Google Chrome, не вийде (про корисні сервіси Гугла ми писали в статті за посиланням). Проте можна звантажити новий браузер з уже вбудованою віртуальною приватною мережею. Ідеальні варіанти для всіх смартфонів:

  • Opera. Напевно, цей браузер є найпопулярнішим серед шанувальників використання VPN, оскільки його творці відкрито рекламують таку вбудовану функцію. Найважливіше – скачати VPN на телефон разом з браузером Opera можна безкоштовно. Єдиний нюанс – ВПН не вмикається за замовчуванням. ЇЇ потрібно активувати вручну, перейшовши до налаштувань браузера.
  • Aloha Browser. Ще один браузер з вбудованою VPN. Щоправда, він дає доступ лише до одного сервера. Аби отримати доступ до великої кількості IP-адрес, та підключатися з різних країн, доведеться оформити платну підписку. Однак додаток має і певні переваги: ​​він автоматично підчищає історію та кукіс після закриття, а також блокує рекламу. Активувати ВПН на браузері телефону також необхідно вручну.
  • Hola. Це той випадок, коли не ВПН вбудована в браузер, а браузер вбудований в віртуальну приватну мережу. Безкоштовна версія програми дозволяє використовувати близько 200 локацій по всьому світу. Також через Hola можна запускати інші браузери, аби обійти блокування сайту на Андроїд.

Звичайно, в PlayMarket знайдеться ще кілька десятків аналогічних програм для смартфона. Однак радимо бути обережними під час їх встановлення: неперевірена програма може красти особисті дані або набридати рекламою, а часом і повністю блокувати телефон. Але якщо вам раптом знадобиться новий смартфон, наш інтернет магазин мобільних телефонів і корисних гаджетів допоможе підібрати потрібний варіант.

Список найкращих безкоштовних ВПН для Андроїд

Перейдемо до переліку найбільш зручних і надійних VPN, які ви можете встановити на свій смартфон і використовувати безкоштовно:

  • Windscribe. Дозволяє щомісяця використовувати 10 Гб трафіку, блокує рекламні оголошення, надає доступ до Netflix. Відвідувати потрібні сайти можна через вбудований браузер. Серед недоліків – низька швидкість передачі даних. Втім, цього цілком вистачає для найпопулярніших месенджерів, таких як Telegram. Про Телеграм для бізнесу читайте за посиланням.
  • Betternet. Скачавши VPN на телефон, ви зможете абсолютно безкоштовно переглядати заблоковані сайти в обмін на перегляд реклами. У той же час застосунок забезпечує надійний захист від хакерів, завдяки чому користується високою популярністю.
  • TunnelBear. Додаток з дуже простим і зрозумілим інтерфейсом. Дозволяє підключатися до серверів з 22 країн. Головний недолік – ліміт трафіку. На місяць виділяється лише 500 Мб. Проте додаток пропонує різні «смаколики»: дарує додаткові мегабайти за рекламу власного сервісу.
  • Turbo VPN. Це один з кращих безкоштовних ВПН для Андроїд, який дає доступ до 6 країн, дозволяє відключати свої функції для обраних додатків. Безкоштовна версія транслює рекламу.

Висновок простий: якщо не хочеться платити гроші за VPN, доведеться або задовольнятися низькою швидкістю інтернету, або зіткнутися з обмеженим трафіком, або ж дивитися рекламу.

Популярні платні VPN, щоб обійти блокування сайту на Андроїд

Якщо вам хочеться отримати максимально зручний, безпечний та багатофункціональний додаток, можете скористатися платними VPN:

  • NordVPN. Хоча в цілому сервіс є платним, можна скористатися 7-денною безкоштовною підпискою з повним функціоналом. З її переваг – доступ підвищується до 5000 серверів з 60 країн світу, блокування реклами, автоматичний захист від підозрілих сайтів і програмного забезпечення. Також до одного аккаунту можна підключати відразу 6 гаджетів. Один місяць використання коштує близько 12 доларів. Підписка на тривалі періоди вартуватиме дешевше.
  • Surfshark. Якщо вам потрібно скачати VPN на телефон з швидким доступом до заблокованих сайтів, обирайте саме цей додаток. Він не збирає дані про користувачів, дозволяє приховати факт використання ВПН. Також можна використовувати безкоштовну тижневу підписку, місяць преміум-аккаунту обійдеться майже в 12 доларів.
  • Atlas VPN. Це найбільш дешевий спосіб, як обійти блокування сайту на Андроїд. Місячна підписка коштує менше двох доларів. Також доступна можливість безкоштовного використання – проте з обмеженням швидкості та кількості локацій. Одна з переваг – можливість фіксації витоку даних.

Сподіваємося, наш список ВПН на браузер телефону допоміг вам зорієнтуватися серед найбільш якісних і безпечних сервісів. Фінальний вибір залишається за вами!