Новий смартфон хуавей, сумсунг або сяомі  - це завжди нові враження і поліпшена функціональність життя сучасної людини. Кожен новий гаджет за замовчуванням повинен виводити взаємодію свого користувача з зовнішнім світом на новий рівень. Однак щоб цього досягти, необхідно максимально налаштувати смартфон під свої щоденні потреби. І крім установки будильника, налаштування необхідних додатків і інших індивідуальних параметрів, бажано максимально оптимізувати роботу свого смартфона за допомогою нескладних рішень. Про головні налаштування нового смартфона поговоримо далі в статті.

Як налаштувати новий смартфон на роботу: 10 простих порад для оптимізації

  1. Прив'язати новий гаджет до свого основного гугл-аккаунту. Без цієї прив'язки, навіть справжній флагман від світового виробника буде представляти із себе не більше, ніж звичайну дзвонилку з можливістю виходу в Інтернет через браузер. Про те, які помилки не допустити при виборі нового смартфона можна дізнатися в статті за посиланням.
  2. Перевірити всі можливі оновлення. Пам'ятайте, що будь-який новий смартфон з моменту свого випуску до відкриття з коробки може застаріти в програмному відношенні, тому перевірити всі оновлення просто необхідно. Для того, щоб перевірити нову версію прошивки необхідно зайти в "Налаштування - Оновлення системи - Перевірити". Якщо потрібно буде перейти на новішу версію ОС Android, то краще перед цим скинути всі налаштування - так можна убезпечити свій новий смартфон від можливого гальмування.
  3. Перевірка всіх додатків. Багато виробників сьогодні люблять встановлювати з коробки багато різного софту. Більшість з них взагалі ніколи не використовуються. На жаль, багато додатків не можна видалити, однак їх завжди можна заморозити. І це обов'язково потрібно зробити - видалити все що можна і зупинити, то що не можна. Такі дії значно економлять пам'ять і батарею нового апарату.
  4. Оформлення робочого стола. Мінімалізм - оптимально для роботи як самого смартфона, так і його користувача. Пам'ятайте, що від великої кількості робочих столів, навіть найновіший смартфон може почати швидко втомлюватися. Зручно користуватися смартфоном, коли на робочому столі знаходяться тільки потрібні програми. Крім того, мало хто знає, що є меню виклику всіх додатків, яке зазвичай викликається свайпом від низу до верху. Також можна все розкласти по папках. Після таких нескладних маніпуляцій стане набагато зручніше користуватися новим пристроєм.
  5. Налаштування захисту смартфона. Необхідно налаштувати розблокування за відбитками пальців, по обличчю, встановити коди і все, що передбачено на новому смартфоні. Відбиток пальців зараз присутній на багатьох, навіть бюджетних смартфонах, і він в кілька разів збільшує конфіденційність і збереження даних користувача. Крім того, за допомогою відбитка пальців надалі можна зручніше і швидше заходити в усі банківські та платіжні програми.
  6. Вимкнути все, що непотрібно. Для цього необхідно пройтись по налаштуванням і відключити все, що не є необхідним на щоденній основі - GPS, блютуз, NFC, мобільний інтернет тощо. Це значно заощадить заряд нового смартфона.
  7. Налаштування Wi-Fi модуля. Головне, що необхідно зробити - відключити пошук доступних мереж. Це допоможе зберегти заряд акумуляторної батареї і уникнути підключення до сторонньої Wi-Fi точки. А це, крім усього іншого, значно підвищує безпеку пристрою. Про безкоштовні Wi-Fi мережі ми писали в статті за посиланням.
  8. Налаштувати всі додатки під себе. Це відноситься перш за все до додатків дзвонилки, перегляду файлів, відео, аудіо та багато іншого.
  9. Пошук смартфона від гугла. Для цього необхідно в своєму акаунті перейти в розділ "Безпека - знайти пристрій". І тепер завжди можна буде дізнатися, де знаходиться новий смартфон. При необхідності, його можна буде віддалено заблокувати або скинути.
  10. Налаштування гугл асистента. Звертати увагу на цю функцію необхідно завжди - відключати у разі невикористання і налаштовувати при використанні. Пам'ятайте, що в деяких ситуаціях гугл асистент значно спрощує життя.

У цій статті ми розглянули 10 основних налаштувань, які бажано реалізувати в кожному новому смартфоні після покупки. Це нескладно і не займає багато часу, проте значно оптимізує як роботу самого пристрою, так і процес взаємодії з ним. А вибрати і купити новий смартфон хуавей, самсунг або сяомі  можна в нашому інтернет-магазині GSM-ka. Наші менеджери з радістю допоможуть вибрати кожному свій новий смартфон для виходу на новий рівень! Всім приємних покупок!