Сучасні китайські гаджети - це далеко не завжди означає погана якість за невеликі гроші. Ринок мобільної техніки в Китаї досить добре розвинений і на світову арену IT індустрії з успіхом виходять такі компанії як Huawei, Xiaomi, Lenovo та інші. Більш того, багато хто з них крім апаратної частини, пропонують користувачам свої унікальні програмні рішення для мобільних гаджетів. Так, однією з найпопулярніших програмних прошивок є MIUI від компанії Xiaomi. Що хорошого в прошивці MIUI? Що поганого в прошивці MIUI? Саме про плюси та мінуси цього програмного забезпечення ми і поговоримо в даній статті. А почнемо з поганого ...

MIUI: ТОП 5 мінусів програмного забезпечення від Xiaomi

  1. Неадекватне енергозбереження. Смартфон може пролежати півгодини на столі без діла і після цього заглушити всі фонові процеси і всі програми, якими Ви до цього користувалися. А після, вони будуть заново завантажуватися, при цьому, ясна річ, оперативної пам'яті більше не стане.
  2. Повідомлення додатків. Повідомлення звичайно приходять, але для того, щоб вони таки приходили, необхідно нічого не вивантажувати з пам'яті і поставити багато всяких замків і вимкнути оптимізацію пам'яті, а також дозволити додаткам доступ до повідомлень, виставити пріоритет і зробити інші налаштування. Але навіть після таких маніпуляцій не всі програми будуть працювати адекватно.
  3. Немає нормальної міжнародної прошивки. У китайській версії MIUI може приходити китайська реклама або навіть дзвінки з китайських номерів. Хочеться сподіватися, що незабаром MIUI таки випустять міжнародну прошивку, в якій можна буде відключити всі програми, орієнтовані виключно на китайців.
  4. Складний процес розблокування. Для того, щоб розблокувати смартфони з MIUI, необхідно подавати заявку, чекати кілька днів, підтверджувати свій номер телефону, завантажувати драйвера і програмне забезпечення собі на ПК, і тільки після цього можна буде безпосередньо розблокувати свій смартфон. Крім того, розблокувати можна тільки один телефон протягом одного місяця з одного аккаунта. Тим, хто займається цим на постійній основі в рамках особливостей своєї роботи, це особливо незручно, адже таким чином можна розблокувати тільки 12 телефонів на рік.
  5. Вимагає багато оперативної пам'яті для роботи всіх ресурсів апаратної частини. При цьому, сама система займає близько 800мгб оперативної пам'яті.

MIUI: ТОП 5 плюсів програмного забезпечення від Xiaomi

  1. Системна анімація. Все дуже плавно працює, можна скачати будь-яку тему і налаштувати зовнішній вигляд свого смартфона під себе. Шпалери, шрифти, мелодії, повідомлення - все дуже різноманітно налаштовується і дає простір для польоту фантазії кожного користувача.
  2. Усе пов'язано з усім. Всі продукти компанії Xiaomi можна об'єднати в одну систему буквально одним натисканням руки і все буде працювати разом і спільно. Розумні годинники, розумні ваги, розумні кросівки, смартфон, система «розумний будинок» і багато іншого. Це насправді дуже зручно, наприклад відзняте на камері може автоматично довантажуватися до хмари і одночасно відображатися на всіх пристроях, смартфоні, самій камері, планшеті та ін.
  3. Широка поширеність системи. Це дозволило їй зібрати навколо себе велику кількість людей, як з боку розробників, так і з боку звичайних користувачів. Всі ці люди об'єднані в один величезний форум англійською мовою - тут можна знайти відповіді на будь-які питання, і, головне, поставити своє питання, яке хвилює. На даному форумі дійсно можна знайти рішення своєї проблеми з програмним забезпеченням MIUI. До слова, за участь у форумі нараховуються бали, які потім можна поміняти на віртуальну валюту і розплатитися нею в фірмовому магазині софта.
  4. Підтримка. Всі смартфони, всі планшети і всі гаджети Xiaomi постійно оновлюються, постійно поліпшуються і оптимізуються. І неважливо, скільки місяців або років пройшло з моменту покупки Вашого пристрою. Програмісти компанії дійсно працюють не покладаючи рук день і ніч, щоб радувати користувачів зручним програмним продуктом компанії. Більше цікавих фактів про Xiaomi в статті за посиланням.
  5. Унікальні програмні фішки. Наприклад, можливість запускати кілька робочих столів на одному пристрої, встановити різноманітні паролі скрізь де тільки можна, поміняти графічний інтерфейс системи, призначити різні функції на різні кнопки (наприклад, збільшення гучності - затвор камери) та інше.

Так влаштований світ сучасних технологій, що абсолютно ідеальних гаджетів і систем не існує. Тому кожному користувачеві кожного пристрою важливо визначити для себе, які саме функції є для нього найважливішими. І якщо Ваш вибір припав на смартфони з програмним забезпеченням MIUI - вибрати і купити мобільні телефони від Xiaomi можна в нашому інтернет-магазині мобільних гаджетів GSM-ka. Для Вас тільки найкращі гаджети від світових виробників!