Компанія Xiaomi нещодавно представила на ринку гаджетів свій новий продукт - фітнес-трекер мі бенд 6. Які функції має нова модель улюбленого гаджета і як налаштувати мі бенд 6 дізнаємося далі в статті.

Mi Band 6 від Xiaomi: основні функціональні можливості

 • Підрахунок кроків. Основною функцією фітнес-трекера залишається підрахунок кроків. І в новій версії мі бенда цей датчик було оновлено, тому підрахунок пройденої відстані відбувається ще точніше.
 • Годинник та будильник. Після синхронізації смартфона з трекером останній починає показувати точний час, вказаний на смартфоні. Завжди точно, завжди правильно. Крім того, в годиннику доступні варіанти світового часу - за допомогою простих рухів, можна в будь-який момент дізнатися точний час у популярних містах земної кулі. Це особливо зручно, якщо Ви працюєте з іноземними замовниками та партнерами. А будильник тепер можна настроювати безпосередньо через трекер.
 • Вимірювання рівня стресу, кисню в крові та пульсу. Так, мі бенд 6 не є медичним приладом і довіряти його даним на 100% не варто, але тим не менш як пристрій, який завжди під рукою, а точніше на руці, і може виміряти основні показники здоров'я - це чудово. Для отримання максимально точних результатів, варто в момент вимірювання не ворушити рукою і не рухатися.
 • Різноманітні види тренувань. На мі бенд 6 додали нові види тренувань і тепер кожен зможе знайти свій улюблений вид фізичної активності та відслідковувати свій стан під час його виконання за допомогою мі бенд 6. Зручно та функціонально.
 • Жінки оцінять функцію для відстеження свого циклу – тепер ця важлива інформація може бути завжди із собою. У налаштуваннях мі фіта можна відключити всі функції, які не є важливими конкретно для Вас.
 • Годинник мі бенд 6 здатний відображати всі повідомлення з вибраних програм на смартфоні. Радимо вибирати тільки найважливіші, інакше Ваш новенький фітнес трекер постійно відволікатиме непотрібними повідомленнями і швидко розряджатиметься.
 • У Мі бенд 6 зберігається історія тренувань - це порадує всіх, хто дотримується суворого фізичного режиму.
 • Цікава функція - дихання, може стати в нагоді в умовах підвищеного стресу або коли просто потрібно відволіктися від того, що відбувається. Також відмінно підійде як ранкова розминка.
 • Управління плеєром. Варто відзначити, що за допомогою мі бенд 6 можна керувати не лише музикою, а й переглядом відео на youtube через телефон. Про те, як оптимізувати свої ролики перед публікацією на youtube, можна дізнатися у нашій статті за посиланням.

Фітнес-трекер Мі Бенд 6: комплектація

Перед покупкою, важливо переконатися, що перед Вами знаходиться оригінальна упаковка від компанії Xiaomi, з гарною фірмовою цифрою 6. Варто зауважити, що упаковка мі бенда не змінюється з покоління в покоління. Якщо Ви купували китайську версію прошивки цього фітнес-трекера, то інструкція до неї буде теж тільки китайською, якщо ж Вам пощастило купити глобальну версію, то в коробці, крім трекера з ремінцем і зарядним пристроєм, буде товста інструкція різними мовами, включаючи російську та українська. Купити оптом розумні годинники та інші мобільні гаджети за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині GSM-ka. Зверніть увагу, що зарядний пристрій до мі бенд 6 такий самий, як і до мі бенд 5 - магнітний, що дуже зручно і який оцінять всі, хто перейде на мі бенд 6 з мі бенд 4 і більш ранніх версій цього популярного фітнес-браслету.

Як настроїти Мі Бенд 6: покрокове керівництво

 1. Не варто поспішати і намагатися включити свій новенький фітнес-трекер. Рекомендується включити його на зарядку та повністю зарядити. Середній час зарядки фітнес трекера мі бенд 6 складає 2 години. Після заряджання на екрані Ви побачите повідомлення про те, що пристрій заряджений і готовий до наступного підключення. Багатьох цікавить питання, чи підходить зарядка від мі бенд 5 до мі бенд 6, оскільки наявність двох зарядних пристроїв це дійсно зручно. Поспішаємо Вас порадувати, що зарядний пристрій від попередньої версії трекера підходить до нової.
 2. Далі, необхідно відкрити програму мі фіт і підключити новий пристрій. Для успішної синхронізації необхідно покласти мі бенд 6 максимально близько до свого смартфону. Якщо синхронізація не відбувається і телефон не бачить мі бенд 6, варто виконати наступні прості дії: перезапустити смартфон, перепідключити функцію блютуз на смартфоні, перевстановити мі фіт (якщо попередні два пункти не допомогли).
 3. Як тільки сталося підключення мі бенда 6 до смартфону, мі фіт запитає якому браслету віддати перевагу, так як тільки один браслет може передавати дані до програми. Логічно вибрати новий трекер, якщо Ви вирішили змінити пристрій. У магазині мі фіт можна одразу вибрати цікавий циферблат для свого нового фітнес-трекера. Багато варіантів представлено тут абсолютно безкоштовно.
 4. Після цього новий мі бенд 6 прийме на себе всі основні налаштування попереднього браслета: нагадування, будильники, повідомлення, перевірка показників здоров'я тощо.
 5. Тепер можна одягати новий мі бенд на руку і почати використовувати всі функції оновленої версії мі бенда. Чи підходять ремінці від мі бенд 5 до мі бенд 6? Як це не дивно, але ремінці від попередньої версії підходять для мі бенд 6, незважаючи на те, що капсула стала дещо більшою. Більше того, користувачі відзначають, що новий мі бенд 6 щільніше сидить у ремінці від мі бенд 5, тому втратити капсулу стане ще більш неможливим.

Як керувати мі бенд 6?

Кнопки "додому" яка була у всіх попередніх версіях мі бенду більше немає і все управління тепер відбувається за допомогою свайпа. Спочатку може здатися, що управління незрозуміле, але вже за кілька днів все стає логічним. Щоб знайомство з новим гаджетом проходило швидше, пропонуємо Вам перелік невеликих підказок:

 • тач по екрану - увімкнення екрану
 • свайп вправо по головному меню - перегляд погоди, керування плеєром, повернення на головний екран
 • свайп вгору - перехід по меню для перегляду різноманітних функцій гаджета
 • натискання на функцію меню - перехід до неї
 • свайп вправо - повернутися назад
 • свайп вліво - перехід по розділу

І насамкінець хочеться додати, що фітнес-трекер мі бенд 6 може допомогти знайти смартфон, що загубився - для цього в розділі "Додатково" необхідно вибрати "Пошук пристрою". Якщо пошук смартфона не увінчався успіхом, Ви завжди можете вибрати новий смартфон у нашому інтернет-магазині мобільних телефонів GSM-ka. Ми пропонуємо Вашій увазі тільки якісні та перевірені моделі гаджетів.