Подорожей чекають, подорожі планують. І це правильно, адже добре продуманий список речей вбереже від зайвих витрат під час відпочинку, а все необхідне завжди буде під рукою. Які гаджети взяти в подорож, щоб зробити відпочинок максимально комфортним і незабутнім розглянемо в даній статті.

Гаджети для подорожі: корисні пристрої для будь-якого відпочинку

  • Смартфон або мобільний телефон. Це, мабуть, самий перший і найголовніший гаджет не тільки для подорожей, але і для повсякденного життя сучасної людини. Спілкування з родичами і друзями, ділове листування, будильник і годинник, календар, покупки і замовлення квитків онлайн, а також багато-багато іншого. У смартфоні сьогодні знаходиться ціле життя. Головне перед поїздкою, поповнити рахунок мобільного телефону з запасом, взяти кілька додаткових карт пам'яті, гарнітуру, чохол і зарядний пристрій.
  • Радіоняня або звичайна рація. Ці пристрої дуже знадобляться для подорожей з дітьми. Радіоняня або відеоняня дуже будуть до речі, адже коли діти ввечері укладуться спати, батьки зможуть відлучитися, наприклад, в ресторан готелю, басейн або просто вийти і спокійно посидіти на терасі свого номера з видом на океан ... Так чи інакше, залишити дітей ненадовго під наглядом розумного гаджета це завжди краще, ніж залишити без нагляду зовсім або не мати ніякої можливості ненадовго відлучитися від своїх чад. До слова, роль радіо і відеоняні може виконати і мобільний телефон. Про те, як налаштувати радіоняню на смартфоні можна дізнатися в статті за посиланням. А ось рація може стати в нагоді для подорожей з дітьми на гірськолижні курорти, особливо за межі рідної країни. Мобільні оператори можуть погано працювати в роумінгу взагалі, і в горах зокрема, а за допомогою налаштованої рації Ви завжди зможете залишатися на зв'язку.
  • Відеореєстратор. Цей гаджет буде дуже корисним атрибутом для подорожі на машині. Дороги бувають різні, місця бувають різні, ситуації бувають різні, та й учасники дорожнього руху теж трапляються всякі. Наявність відеореєстратора в подорожі - це запорука додаткової безпеки. Крім того, великі автолюбителі люблять переглядати і саму подорож, зняту на камеру.
  • Планшетний комп'ютер. Цей гаджет цілком може служити для виконання роботи, якщо раптом в подорожі буде потрібно відповісти на робочі листи або навіть попрацювати з документами, особливо якщо заздалегідь вибрати планшет з клавіатурою. Також на планшеті можна слухати музику, робити знімки, дивитися мультфільми та повнометражні фільми, а також повноцінно серфити в Інтернеті. Планшети - практично незамінний атрибут для валізи сучасного мандрівника.
  • Фоотоапарат або відеокмера. Якою б сучасною і багатофункціональною камерою не володів смартфон, зробити по-справжньому красиві знімки на пам'ять про незабутню подорож можна тільки на повноцінну дзеркальну камеру. Звичайно, купувати її спеціально для подорожі сенсу особливого немає, адже нею треба ще вміти користуватися, але якщо і камера, і навички по її експлуатації вже в наявності, то варто неодмінно знайти для неї місце в багажі. Проте не варто засмучуватися, якщо можливість відобразити свою подорож є тільки на смартфон, можна спробувати зробити якісні знімки за допомогою спеціальних налаштувань мобільної камери і додатків для обробки фотографій, про які варто поцікавитися заздалегідь. Також можна додатково придбати набір об'єктивів для свого мобільного пристрою і невеликий штатив - ці аксесуари для телефонів допоможуть зробити прості знімки більш якісними.
  • Музичний програвач. Музика здатна зробити будь-яку подорож незабутньою, вона підсилює асоціації, враження, пам'ять. Головне, заздалегідь підготувати улюблені треки і вибрати тип музичного програвача, який легко можна взяти з собою в подорож. Це може бути портативний плеєр, звичайний смартфон або телефон, планшет зі спеціальним додатком тощо. Головне, переглянути заздалегідь справність вибраного обладнання щодо програвання улюбленої музики.

До слова, всі перераховані вище гаджети, при їх відсутності, може замінити один старий смартфон. Головне, заздалегідь встановити на нього всі необхідні додатки. Найкраще для цих цілей використовувати старий гаджет, щоб основний завжди був під рукою для повноцінної комунікації. Детальніше про те, як використовувати старий смартфон можна дізнатися в статті за посиланням. Упаковуючи гаджети в подорож, не забудьте потурбуватися про засоби захисту для кожного (плівки, чохли, спеціальні сумочки та інше), додаткові карти пам'яті, зарядки для акумуляторної батареї, кріплення, підставки та інші аксесуари. Також не зайвим в подорожі буде power bank для швидкої зарядки телефону та інших гаджетів в подорожі.