Сучасне суспільство не може існувати без безлічі ультрамодних гаджетів. Телефони і смартфони, комп'ютери і планшети, бездротові навушники, gps датчики та інші. Не так давно комп'ютеризований соціум познайомився ще і з «розумними годинниками», які крім банального часу можуть надавати своїм користувачам дуже багато корисної і потрібної інформації. Навіщо потрібні смарт годинники? Як вибрати розумний годинник звичайному користувачеві? На ці та інші питання ми постараємося знайти відповіді в даній статті.

Навіщо потрібні розумні годинники: основні функціональні можливості

1. Час. Перш за все варто відзначити, що смарт годинник показує точний час і може працювати як секундомір і «розумний» будильник, завдяки наявності вібромотора. Такий сучасний гаджет буде всю ніч контролювати сон протягом зазначеного часу, щоб розбудити людину тоді, коли вона буде знаходиться в легкій фазі сну, щоб пробудження було швидким, спокійним і комфортним. Погодьтеся, це дуже корисна функція.

2. Здоров'я. Сучасний годинник показує пульс, може вести підрахунок калорій, рахувати кроки за день. Така «розумна» функція буде корисна всім, хто веде здоровий спосіб життя або знаходиться в постійній боротьбі із зайвою вагою. Фітнес-трекер, який завжди під рукою, а точніше на руці - це дуже зручно, це реально здорово і є своєрідним контролером способу життя.

3. Комунікації. Розумні годинники можуть приймати дзвінки, повідомлення, пошту замість телефону або планшету. Вони підключаються до смартфону через Bluetooth або WI-Fi. Безумовно, їх маленький екран не може повністю замінити улюблений гаджет, але вони допоможуть не пропустити важливу інформацію, де б Ви не знаходилися, і чим би Ви не займалися - там, де телефон дістати незручно, недоречно або неможливо. Це особливо актуально, якщо Ви користуєтеся смартфоном з великим екраном. Відповісти на лист або заглибитися в прочитання новин не вийде, але отримати важливий дзвінок або смс на годиннику можна, так що розумні годинники можна назвати «другим» маленьким екраном великого смартфона. До речі, наш інтернет-магазин надійних гаджетів «Gsm-ka» пропонує своїм відвідувачам сучасні розумні годинники за оптовими цінами.

4. Музика. При наявності достатньої кількості пам'яті, смарт годинник може містити файли з улюбленою музикою і, таким чином, виконувати роль плеєра завжди, коли з'явилася така необхідність - посередині робочого дня, на ранковій пробіжці, в транспорті. Якщо Ви плануєте користуватися цією функцією годинника, необхідно придбати додатково блютуз гарнітуру.

5. Навігатор. При наявності спеціального додатку, розумні годинники можуть показувати карту і прокладати маршрут. Погодьтеся, навігатор на руці - це куди зручніше, ніж на телефоні або планшеті. Особливо, якщо Вам часто доводиться шукати незнайомі адреси.

Як вибрати смарт годинник: звертаємо увагу на ключові моменти

  • Дизайн. Як не крути, а при виборі годинника в першу чергу необхідно звертати увагу на його зовнішній вигляд, якими б «розумним» він не був. Адже годинник завжди був мало не головним аксесуаром чоловіків і жінок. Тому вибирайте годинник під звичний стиль одягу. Багато виробників годинників в комплекті до годинника докладають кілька варіантів ремінців, багато розумних годинників дозволяють використовувати ремінці для звичайних годинників. Крім того, дисплей розумних годинників може бути різної геометричної форми, кольорів тощо.
  • Функціональні можливості. Обов'язкова умова - наявність модуля зв'язку з телефоном. Тоді Ваш розумний годинник зможе виконувати всі необхідні функції, які повинні мати сучасний годинник, зможе бути тим самим «другим маленьким екраном» Вашого смартфона. Вибирати треба саме годинник для смартфона, краще одного виробника. Це не тільки стильно, але і логічно.
  • Операційна система. Найпопулярніші - Android Wear, Tizen, Pebble OS і Watch OS. При виборі годинника, обов'язково звертайте увагу на ОС, вона повинна співпадати з такою на Вашому смартфоні.
  • Акумулятор. Хорошу батарею помістити в маленький годинник на сьогоднішній день досить проблематично, тому гаджет потребує постійної підзарядки. Безумовно, все залежить від того, як часто використовувати розумний годинник, і якими функціональними можливостями користуватися. Комусь зарядки вистачатиме на добу, комусь - днів на 5.
  • Захищеність. Це питання завжди є важливим по відношенню до використовуваних гаджетів. Виробники намагаються надати користувачам максимально стійкі гаджети. Так, багато моделей розумних годинників покривають сапфіровим склом. Але коштують вони відповідно. При виборі звертайте увагу на матеріал корпусу. Пам'ятайте, що майже всі сучасні розумні годинники захищені від вологи і пилу. Ступінь такого захисту не міфічна, а досить конкретна для кожної моделі і вказана в її технічних характеристиках у вигляді «IPXX», де перша цифра вказує ступінь захисту від пилу, а друга - від води. Логічно, що чим вищі дані показники, тим вище захист. Цифри 5 і 6 - цілком прийнятні варіанти. 

Купити розумні годинники оптом і в роздріб завжди можна в нашому магазині сучасних гаджетів Gsm-ka. Каталог нашого сайту містить всі популярні бренди розумних годинників, крім того ми завжди стежимо за новинками, тому вибір гаджетів завжди поповнюється новими моделями. Вибирайте вподобану модель сучасних годинників просто зараз, і нехай життя стане трішки «розумнішим» вже завтра;)