Багато користувачів смартфонів стикаються з проблемою повільної роботи гаджету. Чому смартфони погано працюють з часом? Для цього може бути кілька причин. Найчастіше гаджети починають гальмувати і повільно працювати через відсутність вільної пам'яті, використання занадто складних для пристрою додатків або застарілої начинки телефону.

Деякі користувачі, помічаючи за своїм гаджетом повільну роботу, бачать тільки один вихід - купити новий гаджет. Але не варто поспішати робити це, адже старий смартфон ще можна змусити працювати швидше. Крім того, якщо легковажно ставиться до гаджету, то і новий сучасний смартфон через деякий час почне гальмувати. Далі в статті дізнаємося, як прискорити роботу смартфона своїми силами.

5 способів прискорити роботу смартфона

Залежно від конкретної ситуації, запропоновані способи прискорення роботи гаджета можуть використовуватися разом або комбіновано, а в деяких ситуаціях буде досить навіть одного з них. Всі запропоновані процедури демонструють, як прискорити андроїд без root доступу. Всі вони дуже прості в застосуванні, але, тим не менш, дуже ефективні. Існують також способи прискорення роботи гаджета, застосовуючи root доступ (настройки адміністратора). Але так як прискорити андроїд з root - процедура непроста і навіть ризикована, не варто її здійснювати самостійно.

Отже, 5 кроків, які потрібно зробити для прискорення роботи гаджета:

  1. Оновити прошивку. Власники гаджетів не завжди оновлюють прошивку свого пристрою, що в принципі неправильно. Оновлення операційної системи часто виправляють помилки попередніх версій, що прискорює роботу смартфона. Найчастіше оповіщення про оновлення приходять автоматично, якщо це не відбувається, інформацію про нові версії ОС можна дізнатися в настройках телефону.
  2. Позбавити телефон від сміття. Така проста дія насправді може істотно вплинути на роботу гаджета. Згодом на будь-якому телефоні накопичується велика кількість непотрібних файлів, кеша, залишків файлів видалених програм. Всі вони займають пам'ять і гальмують роботу гаджета, тому їх систематично потрібно видаляти з пристрою. Як очистити андроїд від сміття докладніше за посиланням.
  3. Відключити фонові програми. Ще один ефективний спосіб, як прискорити андроїд без root. Часто на смартфоні працює кілька фонових програм, які зовсім не потрібні користувачеві. Але вони споживають енергію, заповнюють пам'ять своїми даними. Однією з таких програм є служба геолокації - більшості користувачів вона зовсім не потрібна, проте, програма працює практично на кожному смартфоні. Відключити її, як і інші непотрібні програми, можна в налаштуваннях.
  4. Звільнити пам'ять гаджета. Очевидно, що з переповненою пам'яттю пристрій буде показувати гірші результати роботи. Важливо стежити, щоб оперативна пам'ять телефону було максимально вільною. Пам'ять займає навіть така проста функція, як живі шпалери. До того ж, вони розряджають акумулятор. Для тих, кому важлива швидка та тривала робота гаджета, варто віддавати перевагу звичайним заставкам. Щоб звільнити пам'ять гаджета будуть корисні карти пам'яті для смартфона або хмарні сховища. Останні дуже зручні у використанні і дозволяють працювати з інформацією як з різних пристроїв, так і з різних місць. Карти пам'яті можна вибрати в нашому інтернет-магазині телефонів.
  5. Видалити непотрібні програми. Google Play вражає величезним вибором безкоштовних і цікавих програм. Багато користувачів не можуть протистояти спокусі і скачують на телефон безліч найрізноманітніших програм. Більшість з них так ніколи і не використовуються. Варто критично переглянути список встановлених програм і видалити все непотрібне. Винагородою такого вольового рішення стане швидка робота смартфона.

Тепер Ви знаєте, як прискорити роботу смартфона своїми силами взагалі і як прискорити андроїд без root зокрема. Це дійсно нескладно і кожен користувач може зробити це самостійно. Якщо ж гаджет продовжує гальмувати після здійснення всіх цих процедур, це означає, що його технічні характеристики не справляються зі складними завданнями сучасних додатків. В цьому випадку користувачеві залишається або миритися з повільним гаджетом або придбати новий. Купити телефони і смартфони оптом і в роздріб за вигідними цінами можна на сайті нашого інтернет-магазину. Тут представлений широкий вибір сучасних гаджетів з хорошими технічними характеристиками за доступною ціною.