1. Купівля правильних аксесуарів. Для того, щоб максимально убезпечити свій смартфон, необхідно підібрати для нього правильні аксесуари. В першу чергу - це захисна плівка на скло і чохол. Сьогодні у продажу можна знайти найрізноманітніші чохли - матеріали, забарвлення і дизайн яких доходять до рівня мистецтва. Однак найголовніше у виборі чохла для смартфона - він повинен захищати смартфон від падінь. Смартфони падають, у всіх, нерозумно вважати інакше.
  2. Правильна зарядка. Щоб продовжити термін служби батареї у свого смартфона, необхідно його правильно і регулярно заряджати. По-перше, зарядний пристрій повинен бути сумісним конкретно з Вашим мобільним пристроєм, і це повинно бути вказано в інструкції. Зарядка смартфона будь-яким іншим зарядним пристроє виснажує акумулятор. Заряджати необхідно до повної зарядки, як мінімум один-два рази на місяць. І приблизно стільки ж необхідно телефон повністю розряджати.
  3. Правильне розміщення телефону. Експерти рекомендують не носити сучасний смартфон в одному місці з ключами і дріб'язком. Ці предмети здатні завдати шкоди сенсорному екрану навіть з плівкою. Про те, як працюють сенсорні екрани у смартфона можна дізнатися в статті за посиланням.
  4. Температура навколишнього середовища. Пам'ятайте, що розумні телефони не люблять як сильно спекотної погоди, так і сильного холоду. Екстремальні температури в обидві сторони негативно відбиваються на його роботі, зношують батарею. У зв'язку з цим не варто залишати смартфон лежати під прямими сонячними променями або залишати довго на морозі. А після повернення з холоду, необхідно дати телефону нагрітися до кімнатної температури перед тим, як його використовувати або, тим більше, заряджати.
  5. Дбайливий догляд за екраном. Протирати сенсорний екран сучасного смартфона рекомендується тканинами з мікрофібри - вони легко усувають бруд, не залишають подряпин, легкі у використанні. Також підійдуть спеціальні вологі серветки для мобільних пристроїв. Перед очищенням телефону рекомендується відключити телефон від мережі і повністю вимкнути. Якщо ж необхідно використовувати більш серйозний рідкий засіб для очищення, то його не варто наносити безпосередньо на екран, а тільки на ганчірку або ватний диск. Важливо, щоб будь-яка очищаюча рідина не потрапляла в щілини і зазори смартфона.
  6. Очищення програмного забезпечення. Догляд за смартфоном - це не тільки очищення екрану і правильна зарядка. Важливо вчасно видаляти невикористовувані програми, періодично чистити кеш, звільняти пам'ять телефону від тон фотографій і відеофайлів. Дізнайтеся про найшкідливіші додатки для смартфона за посиланням.
  7. Правильне видалення програм. Для швидкої і якісної роботи на смартфоні, бажано не зберігати на пристрої додатки, які не використовуються. Перед видаленням непотрібних програм, дуже важливо спочатку почистити від них кеш і всі дані програми, і тільки після цього видаляти всю програму. До слова, багато програмних додатків, що встановлені на новому смартфоні за замовчуванням, займають багато оперативної пам'яті, що істотно негативно позначаються на швидкості роботи пристрою.
  8. Безпечний Інтернет. Багато користувачів бояться втратити важливі дані зі свого смартфона через шкідливі програми, але мало хто замислюється по-справжньому над тим, що шкідливі програми не тільки крадуть інформацію з метою подальшого використання, вони також можуть негативно впливати на сам мобільний апарат. Рекомендується завжди використовувати тільки безпечну мережу для виходу в Інтернет, будь-то Wi-Fi або мобільний Інтернет. Однак якщо необхідно вийти в Інтернет через громадський доступ, важливо це робити з розумом. Наприклад, використовувати VPN додатки.
  9. Гостьовий доступ. Найкраще правило - не давати свій смартфон нікому, але не завжди так виходить і часто виникають ситуації, коли необхідно поділитися на деякий час своїм мобільним пристроєм. Оптимально це робити через гостьовий доступ.
  10. Вода. Якщо так сталося, що смартфон впав у воду, або потрапив під дощ чи сніг, важливо його правильно просушити. Вимкнути, якщо був включений і не включати, якщо був вимкнений, до повного висихання. Далі витягти батарею, карту пам'яті, сім-карти і разом з самим телефоном помістити в рис. Якщо після висихання смартфон не заробив, доведеться купити новий апарат. Великий вибір сучасних смартфонів за оптимальними цінами можна знайти в нашому магазині мобільної техніки GSM-ka - для Вас тільки найкращі моделі від перевірених виробників. Тож обирайте просто зараз!