Для того, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми дітьми, але при цьому мати можливість відлучитися по своїх домашніх справах, коли вони сплять або грають, існують радіо і відеоняні. Багатьом батькам такі гаджети значно спрощують життя, проте для багатьох покупка спеціальних пристроїв може здатися зайвою витратою грошей. Але не всі знають, що для того, щоб пізнати всі радощі від можливостей відеоняні, не обов'язково використовувати спеціальний гаджет. З цією роботою може прекрасно впоратися старий смартфон. Дані можливості сучасного смартфона можуть стати в нагоді навіть тим батькам, у яких є стаціонарні пристрої для відстеження дитини. Наприклад, у відпустці, в гостях у бабусі або будь-яких інших непостійних місцях проживання даної конкретної сім'ї. До слова, смартфон не обов'язково повинен бути старий, просто бажано мати вільний мобільний пристрій, який не використовується в якості засобу зв'язку і на ньому не встановлено сім карти мобільних операторів.

Як зробити відеоняню зі смартфона: використання спеціальних додатків

На допомогу прийдуть спеціальні програми, яких в сервісі Google Play більш ніж достатньо. Розглянемо використання смартфона в якості відеоняні на прикладі популярного додатка "Агуняня".

Встановлення програми на смартфонах: особливості та нюанси

 • При установці необхідно дозволити відео та фотозйомку;
 • Пам'ятайте, що гаджет повинен мати достатній обсяг вільної пам'яті для запису файлів;
 • Встановити додаток необхідно на двох телефонах. При цьому, на старому смартфоні при установці необхідно вибрати режим "Дитина", а на іншому мобільному, який завжди під рукою, режим "Батьки";
 • Далі необхідно вибрати максимальну тривалість роботи програми, наприклад 24 години;
 • Два пристрої необхідно синхронізувати. До речі, замість другого смартфона можна використовувати і планшетний комп'ютер. З'єднання двох пристроїв потрібно зробити тільки один раз. Для синхронізації на обох смартфонах з'явиться QR код, телефоном в режимі "Дитина" необхідно зчитати код з телефону в режимі "Батьки".

Додаток Агуняня: особливості та переваги

 • Встановити батьківський контроль можна відразу на декількох пристроях, наприклад, на маминому та на татовому смартфоні.
 • Даний варіант контролю за дитиною має необмежений радіус дії, а це досить важливо, так що по зручності використання радіоняня на смартфоні виграє у стаціонарних гаджетів вироблених з цією метою.
 • Є можливість контролювати рівень заряду акумуляторної батареї на смартфоні з режимом "Дитина". Це безумовно, корисна функція, але рекомендуємо все таки підключити смартфон до мережі і встановити на спеціальну підставку для телефону, щоб зв'язок ніколи не переривався.
 • Додаток має два основні режими - режим "рядіоняні" і режим "відеоняні". Перший дозволяє завжди чути, що відбувається в дитячій кімнаті. Другий, крім звуку, надає також і картинку. Вибір режиму залежить від необхідної тривалості спостереження, зайнятості батьків на момент спостереження і своїх особистих переваг. Обидва режими працюють чітко і надійно.
 • Програма має ряд додаткових корисних функцій.

Як зробити відеоняню зі звичайного телефону: швидкі рішення для екстрених ситуацій

Ситуації в житті бувають різні та дуже часто може виникнути потреба терміново відлучитися, нехай навіть ненадовго, залишивши дитину одну. І якщо часу на установку і настройку спеціального додатку відеоняні немає, то можна скористатися одним з наступних способів:

 • Взяти два телефони, при цьому зовсім не обов'язково це повинні бути сучасні смартфони, підійдуть будь-які мобільні телефони, на яких можна встановити гучний зв'язок. Один телефон необхідно залишити біля дитини, зателефонувати на нього з іншого телефону і включити на телефоні, який залишається з дитиною, режим гучного зв'язку. Далі можна відлучитися по необхідним справам на пів години, так як через пів години оператори зазвичай переривають розмову.
 • При наявності двох смартфонів, можна скористатися одним з месенджерів, у яких є функція відеодзвінка. Для цього достатньо зателефонувати з одного смартфона на інший і в такому режимі відлучитися на необхідний час. Зверніть увагу, що є месенджери, які дозволяють дзвонити не тільки всередині власної мережі, але і за її межі, тобто на звичайний номер телефону. Це може стати в нагоді у тому випадку, коли є тільки один смартфон і один звичайний мобільний телефон або навіть стаціонарний, однак для цього необхідно буде поповнити рахунок месенджера. Детальніше про популярні месенджери можна дізнатися в статті за посиланням.