Сучасний світ технологій відкриває користувачам безмежні перспективи через нові пристрої і функціональні можливості кожного з них. Колись підключити камеру до телевізора для перегляду фотографій на великому екрані було вищим діджитал-пілотажем, сьогодні ж на великому екрані можна робити все що завгодно - дивитися відео і фото, працювати з текстовими додатками, грати в ігри, гортати соцмережі та багато іншого. Головне, правильно підключити смартфон до телевізора. Як це зробити розповідаємо далі в статті.

Як підключити смартфон до телевізора: ТОП 8 способів в 2020 році

  1. OTG + MHL або підключення смартфона до телевізора через провід. Таке з'єднання передбачає максимально якісний сигнал без затримок і перешкод. Це особливо важливо для перегляду відео та/або ігор. Більш того, спеціальний MHL адаптер дозволяє підключити до смартфону будь-які необхідні периферійні пристрої (такі як клавіатура або мишка) для отримання ще більших можливостей в управлінні. Так, наприклад, смартфон можна використовувати як системний блок, а телевізор - як монітор. Взяти в тривалу подорож невеликий MHL адаптер для виконання різного роду завдань за межами робочого місця - точно непогана ідея.
  2. Технологія Miracast. Цей спосіб дозволяє виводити на телевізор все, що відбувається на смартфоні хуавей, сумсунг або будь-якому іншому сучасному гаджеті. Активувати цю функцію можна в меню (Налаштування - Підключення - Трансляція - Меню - Активувати). Зверніть увагу, що на деяких смартфонах дана функція може мати іншу назву. Так, на телефоні Samsung Galaxy S20+ технологія Miracast ховається під функцією "smart view". Мінусом даного способу підключення смартфона до телевізора є те, що немає можливості заблокувати смартфон, так як це призведе до вимикання екрана телевізора.
  3. ChromeCast. Дану технологію підтримує більшість сучасних гаджетів, включаючи телефони сяомі, самсунг, і, особливо, гугл, купити які за оптовими цінами можна в нашому магазині GSM-ka за посиланням. Google ChromeCast - це назва одного з безлічі пристроїв, які підтримують технологію ChromeCast. Особливість використання даного методу підключення смартфона до телевізора полягає в тому, що на телевізор буде транслюватися тільки відео, а не весь зміст смартфона. При цьому сам смартфон не бере участь в процесі передачі. З технічної точки зору, смартфон просто передає телевізору посилання на відеофайл, а після цього виконує роль звичайного пульта управління (для зупинки або перемотування відеоряду). Отже, далі можна продовжувати користуватися смартфоном як завгодно - дзвонити, спілкуватися в месенджерах, переглядати стрічку соцмереж і робити все, що потрібно в кожен конкретний момент часу.Телевізор сам буде виводити відео з того посилання, що йому надала технологія ChromeCast. Ще одна приємна особливість технології ChromeCast полягає в тому, що можна не вибирати відео на смартфоні, а попросити про це гугл асистента, який сам знайде необхідне відео в Інтернеті і сам передасть його на телевізор. До слова, цю технологію можна використовувати не тільки для підключення смартфона до телевізора, але і для підключення ноутбука до телевізора (наприклад, для перегляду серіалу або фільму на якомусь сайті). Для цього необхідно просто натиснути на спеціальний значок ChromeCast. Як і у випадку зі смартфоном, ноутбук після цього можна закрити або використовувати для вирішення інших завдань, а телевізор буде тягнути серіал безпосередньо з сайту. Технологія ChromeCast підтримує за замовчуванням роботу в режимі Miracast, а значить можна використовувати будь-який з цих способів підключення свого смартфона до телевізора.
  4. Бездротовий адаптер. Якщо смартфон або телевізор не підтримує сучасні технології передачі даних, зазначені вище, то для підключення до телевізора можна використовувати невеликий бездротовий адаптер. Це недорогий пристрій допоможе подружити будь-який старий телевізор з Інтернетом. Він підключається в HDMI роз'єм і в телевізора з'являється Wi-Fi з'єднання разом з підтримкою технології Miracast і ChromeCast.
  5. Android TV. Це спеціальна операційна система для сучасних телевізорів. Вона може бути вбудована в телевізор за замовчуванням або підключена до нього за допомогою додаткових пристроїв (наприклад, через xiaomi MiBox). Android TV відкриває користувачу великі можливості для перегляду відео зі смартфона на телевізорі. Android TV - це комплексне рішення проблеми підключення смартфона до телевізора.
  6. Smart TV. Даний спосіб підключення смартфона до телевізора підійде для розумних телевізорів з встановленим додатком Youtube. Для цього необхідно на телевізорі відкрити Youtube, і в настройках вибрати "Підключення вручну". Після цього на смартфоні необхідно відкрити програму Youtube, а в налаштуваннях активувати функцію "Дивитися на телевізорі". Зверніть увагу, що для першого такого підключення свого смартфона до телевізора, потрібно ввести код підтвердження. Після цього, на смартфоні можна викликати спеціальний пульт, який підтримує сенсорне і голосове управління, що дуже зручно. Це, мабуть, найпростіший спосіб підключення смартфона до телевізора, з яким можуть впоратися навіть діти, головне, щоб Youtube для них був безпечним.
  7. DLNA. Ця технологія дозволяє транслювати на телевізор з підтримкою Wi-Fi музику, фотографії і відео. Підходить тільки для тих файлів, які безпосередньо знаходяться в пам'яті смартфона. Передавати через дану технологію можна далеко не всі формати відео, так що це явно не найвдаліший спосіб підключення смартфона до телевізора.
  8. Wi-Fi Direct. Дозволяє підключати смартфон до телевізора (без роутера). За допомогою даної технології, можна підключити смартфон до будь-якого Smart TV, але для перегляду будуть доступні тільки фотографії, причому швидкість завантаження буде низькою і кожна фотографія може завантажуватися кілька секунд. Це незручно і не дуже актуально на фоні інших сучасних технологій.

У цій статті ми розглянули, як підключити смартфон до телевізора - серед зазначених способів кожен зможе вибрати для себе найоптимальніший. Пам'ятайте, що світ сучасних технологій постійно змінюється і вже завтра підключити Ваш телефон до телевізора може бути ще простіше і зручніше. Слідкуйте за новинками!