Сьогодні не обов'язково мати професійний фотоапарат, щоб робити якісні фотографії. Сучасні смартфони мають досить потужні камери, щоб радувати нас яскравими знімками. Про те, як вибрати смартфон для якісної фотозйомки за посиланням. А якщо ще й трохи обробити фото, то результат здивує навіть найвибагливіших фотографів. Далі в цій статті ми дізнаємося, як обробляти фотографії на смартфоні, щоб їх не соромно було викладати в соціальні мережі. Для цього познайомимося з кращими програмами для обробки знімків і їх функціоналом.

Яку програму вибрати для обробки фото на смартфоні?

На радість сучасних користувачів гаджетів, практично всі програми для смартфонів працюють як з Андроїд, так і з IOS. Кращі з них, так вже точно. Наприклад:

  • Snapseed. Серед безкоштовних додатків для редагування фото Snapseed, безсумнівно, в лідерах. Тут дуже зручний і простий інтерфейс, але при цьому з широким функціоналом. Меню розділене на два блоки - інструменти і фільтри. Перший для тих, хто точно знає, що хоче поміняти в знімку, а другий для тих, хто хоче отримати відмінну фотографію за кілька секунд.
  • Afterlight. Програма коштує всього лише $1, але пропонує своїм користувачам 74 фільтра для фотографій. Крім фільтрів, тут також можна використовувати різні текстури, які зроблять фотографію більш цікавою.
  • Photoshop Express. Безкоштовний додаток з безліччю якісних фільтрів і широким набором інструментів. Для дуже ледачих є функція автоматичного поліпшення фотографії.
  • Rookie. Програма з високим рейтингом і великою кількістю захоплених користувачів. Тут є як безкоштовний функціонал, який, до речі, досить великий, так і платний. Rookie пропонує велику кількість фільтрів, які розділені на блоки по жанрам фотографії, що значно спрощує вибір потрібного фільтра.

Перераховані додатки - це кращі програми для обробки фотографій на Андроїд та IOS. Але існує також ряд хороших програм, які працюють тільки на останній ОС. Про них далі.

Інтернет магазин мобільних телефонів з хорошою камерою «GSM-ka» пропонує кращі гаджети для фотографій з ОС Андроїд. Саме тут можна знайти свій «ідеальний» смартфон, щоб дивувати друзів і близьких дивовижними знімками свого життя.

Програми для обробки фотографій на ІОС (IOS)

  • RNI Films. Як і належить хорошому додатку для обробки фотографій, RNI Films має ряд корисних інструментів, а також набори фільтрів. Ця програма особливо сподобається любителям вінтажної фотографії, так як безліч фільтрів саме такі.
  • Filterra. Ще один відмінний безкоштовний додаток. Крім стандартного набору інструментів, дозволяє працювати з кривою поканально. Програма володіє дуже зручним інтерфейсом - всі інструменти і фільтри розділені на блоки. Крім того, тут є забавні стікери.
  • Mextures. Ця програма в деякій мірі є специфічною, але дуже цікавою. Програма пропонує величезний вибір незвичайних текстур, крім того їх тут можна створювати самостійно. Додаток для тих, хто любить яскраві і насичені картинки.
  • Typic. Програма може автоматично змінювати розмір знімка до квадрата. Безкоштовні фільтри, рамки, шрифти та інші цікаві можливості дозволять істотно перетворити Вашу картинку. Також дуже приємним є інтерфейс програми, що робить роботу з нею комфортною й легкою.

Отже, у Вас є смартфони з гарною камерою і кращі програми для редагування фотографій. Що ж далі? Чи достатньо цього для створення «шедеврів»? У більшій мірі, так. Але якщо Ви хочете дійсно дивувати своїми знімками, то обов'язково ознайомтеся з наступними секретами хорошої обробки фотографії.

Як правильно обробляти знімки?

Існують деякі секрети гарної фотографії, які Ви повинні знати:

  1. Світлі та яскраві фотографії завжди привертають увагу. Обробляючи знімок, додайте йому освітлення на кілька пунктів. Звичайно, ця порада актуальна, якщо сам знімок не засвічений.
  2. Краще не перегинати палицю з насиченістю. Оптимальним є показник + 5. Такий рівень додасть свіжості кольорам, але не зробить фотографію занадто штучною.
  3. Фото з рівною перспективою виглядають краще.
  4. Вибирайте ті фільтри, які підходять знімку за жанром.

Ці прості підказки допоможуть Вам в створенні ідеального знімка. Але не забувайте - для того, щоб було що обробляти, треба мати більш-менш хороший знімок. Для цього знімайте при хорошому освітленні, думайте про те, що потрапляє в кадр, і не забувайте налаштовувати експозицію. Таким чином, ми переконалися, що створювати красиві знімки не так вже й складно. З сучасними смартфонами ми можемо робити якісні знімки кожен день, і ділиться ними з друзями і близькими.