Фітнес-трекер мі бенд 4, купити який краще в нашому інтернет-магазині за посиланням, можна сміливо назвати розумним годинником, так як його функціональність може задовольнити навіть самого вимогливого користувача сучасних гаджетів. Розумний будильник, трекер кроків, надточний пульсометр, управління музикою і багато іншого - цей гаджет дійсно вражає своїми технічними можливостями. До слова, з ним можна навіть занурюватися в воду на глибину до 50 метрів! Однак перед тим, як почати повноцінно використовувати мі бенд 4, потрібно зробити кілька важливих налаштувань. Про те, як налаштувати годинник мі бенд 4 після покупки далі в статті.

Сяомі Мі Бенд 4: основні настройки трекера

  • Перш за все варто відзначити, що мі смарт бенд 4 не має кнопки вмикання/вимикання, а значить вимкнути і включити годинник не вийде - мі бенд 4 вмикаються і вимикаються автоматично - при підключенні до зарядного пристрою і його повної розрядки відповідно.
  • При першому контакті з пристроєм, необхідно натиснути на сенсорну кнопку мі бенд і очікувати включення екрану - якщо цього не відбувається, значить гаджет повністю розряджений і насамперед його необхідно підключити до зарядки. Рекомендується перевіряти включення мі бенд 4 безпосередньо при покупці, щоб не придбати непрацюючий пристрій.
  • Для того, що використовувати всі функції Сяомі мі бенд 4 в повній мірі буде потрібно підключити трекер до смартфону через спеціальний додаток. Оптимально використовувати додаток від Xiaomi - Mi Fit. Також підійдуть й інші програми, наприклад Master for Mi Band або Notify&Fitness.

Як підключити мі бенд 4 до смартфону через додаток Mi Fit?

  • Насамперед необхідно встановити Mi Fit на свій смартфон, скачавши його через сервіс Google Play. Зверніть увагу, що старі версії ОС телефонів можуть не підтримувати цю програму для трекера. До слова, смартфони Сяомі завжди можна оновити до необхідної версії, так як виробник підтримує оновлення для всіх своїх гаджетів.
  • Далі необхідно створити обліковий запис або увійти в уже існуючий акаунт Mi Fit.
  • Дозволити необхідні настройки і активувати функцію блютуз на телефоні.
  • По завершенню реєстрації, необхідно в настройках програми знайти у вкладці «Профіль» можливість додати новий пристрій, вибрати «Браслет». Після цього телефон буде шукати трекер мі бенд 4 і для підтвердження створення зв'язку між телефоном і мі бендом, необхідно буде натиснути «ок» безпосередньо на трекері.

Зарядка Мі Бенд 4

Для зарядки браслета мі бенд 4 необхідно кожен раз витягувати капсулу з ремінця. Найлегше це робити відтягнувши ремінець і піддягши мі бенд вгору. Далі капсулу необхідно помістити в зарядний пристрій, підключивши його до джерела живлення. Зверніть увагу, що контакти трекера і зарядного пристрою повинні щільно прилягати одне до одного. Кожен раз на початку зарядки рекомендуємо переконатися, що процес заряду успішно активований - іноді потрібно протерти місце контакту від невидимих ​​частинок пилу, які можуть заважати зарядці. Повна зарядка мі бенд 4 займає приблизно дві години, а підключати пристрій можна до ноутбука/комп'ютера або до розетки. Акумуляторна батарея тримає заряд трекера приблизно 20 днів.

Дата, час й мова

Основні настройки на мі бенд 4, такі як поточна дата, час і мова інтерфейсу, підключаються автоматично після синхронізації браслета зі смартфоном. Відображення даних на головному екрані залежить від циферблата, який в мі бенд 4 можна міняти на свій розсуд в будь-який момент.

Як змінити циферблат в годиннику мі бенд 4?

Варто відзначити, що за замовчуванням в налаштуваннях самого трекера мі бенд є 3 циферблата - вибрати будь-який з них можна перейшовши в меню годинника «Дисплей». Однак за допомогою програми Mi Fit на браслет можна легко і швидко встановити безліч інших циферблатів. Для цього буде потрібно в настройках програми вибрати меню «Прив'язати пристрій», далі - «Налаштування циферблата», після чого вибрати вподобані циферблати і натиснути кнопку «Синхронізувати».

Моніторинг активності користувача мі бенд 4

Всі основні функції фітнес-трекера відображаються на мі бенд 4 в окремих пунктах меню, однак всі дані - тільки за поточний час. Для того, щоб дивитися статистику за тиждень, місяць або будь-який інший необхідний період, потрібно увійти в свій аккаунт Mi Fit на смартфоні. Також в додатку зберігаються всі дані про вимірювання пульсу користувача, пройдених тренувань і якості сну.

Вибір поточного тренування

Використовуючи мі бенд 4, можна вибрати вид поточного тренування і за допомогою трекера стежити за своїм станом і фізичною активністю при його виконанні. Для цього необхідно перед кожним тренуванням вибирати в меню «Тренування» актуальний на даний момент вид спорту.

У цій статті ми розглянули головні настройки мі бенд 4, які необхідно здійснити відразу після покупки трекера. Про те, як управляти музикою, переглядати повідомлення та змінювати яскравість дисплея на годиннику Сяомі мі бенд 4 ми розповімо в наступній статті.