В попередній статті ми розглянули основні настройки для мі бенд 4, які необхідно здійснити відразу після покупки. В даному матеріалі розповімо про додаткові, але не менш важливі налаштування для браслета, а також звернемо увагу користувачів на важливі моменти використання і настройки гаджету.

Як налаштувати мі бенд 4: важлива інформація для користувачів

  • Після покупки необхідно в обов'язковому порядку поставити гаджет на зарядку. Якщо він розрядиться під час оновлення або настройки, наслідки можуть бути не найприємніші.
  • Якщо телефон довго не може побачити мі бенд, можливо необхідно перевірити чи включений блютуз і гео-локація на смартфоні. Xiaomi випускає тільки якісні гаджети - всі функції неодмінно повинні працювати. Також телефон повинен бути підключений до Інтернету. З'єднання смартфона і браслета може зайняти деякий час. Після з'єднання, браслет почне оновлюватися і в цей час важливо його не чіпати. Оновлення займають від 20 до 30 хвилин.
  • Перед тим, як підключати мі бенд до програми Mi Fit на смартфоні, рекомендуємо добре розібратися з самим додатком і внести всі необхідні дані свого профілю - зріст, вагу, вік, руку, на якій буде знаходиться мі бенд 4 та іншу інформацію. Це допоможе оптимізувати використання пристрою і отримувати від нього коректні рекомендації. Також за допомогою програми можна встановлювати цілі (наприклад, пройти 8000 кроків в день), налаштовувати повідомлення про те, що «пора встати і порухатися» щогодини і різноманітні нагадування (події).
  • Для кожного будильника в мі бенд 4 можна налаштувати інтенсивність вібрації. Будильники на годиннику можна активувати або деактивувати, а ось міняти або видаляти їх можна тільки в програмі Mi Fit. Розумного будильника за замовчуванням в мі бенд 4 немає, проте його можна зробити таким використовуючи сторонні додатки, наприклад Notify and Fitness.
  • При завантаженні циферблатів слід пам'ятати, що будь-які неоригінальні (кастомні) циферблати збільшують енергоспоживання гаджета.
  • Мі бенд 4 може відображати погоду не тільки в тому місті, до якого підключений смартфон. Для цього необхідно відключити галочку визначення гео-локації і вибрати місто самому. Також відображення погоди можна відключити зовсім, якщо користувачеві ця функція не потрібна.
  • Крім додатку від виробника, мі бенд 4 можна підключати до інших корисних програм. Найпопулярнішими серед користувачів є MyWatchFace, Mi Band 2 Func Button, Mi Band Smart Alarm та інші.

Як налаштувати яскравість екрану в мі бенд 4?

В останній версії популярного трекера від компанії Xiaomi мі бенд 4, є можливість змінювати яскравість дисплею в нічний час. Це допомагає оптимізувати сприйняття інформації при поганому освітленні, а також додатково дає можливість продовжити заряд акумуляторної батареї. Радує те, що налаштувати яскравість дисплею в мі бенд 4 можна безпосередньо на самому трекері. Так, для того щоб налаштувати нічний режим в мі бенд 4 необхідно зайти в «Налаштування», далі вибрати «Яскравість» і там внести необхідні зміни.

Як налаштувати повідомлення в сяомі мі бенд 4?

Фітнес-трекер мі бенд 4 вміє показувати повідомлення додатків смартфона, смс-повідомлення та дзвінки. Для цього необхідно зайти в додаток Mi Fit, перейти в розділ «Профіль», вибрати свій трекер і натиснути «Повідомлення». В даному меню можна вибрати ті додатки, повідомлення яких будуть приходити на мі бенд 4, шляхом натискання галочки біля кожного додатка. Так само можна додатково налаштувати показ повідомлень тільки при вимкненому екрані. Таким же чином можна налаштувати показ смс-повідомлень і вхідних дзвінків.

Чи є функція NFC в мі бенд 4 і як її налаштувати?

Xiaomi випустила трекер в двох варіантах - з функцією NFC і без неї. Зовні вони відрізняються тільки формою кнопки. Однак варто зазначити, що NFC зараз працює тільки на території Китаю, тому налаштовувати цю функцію не має сенсу, як і купувати мі бенд 4 за вищою вартістю в надії на безконтактну оплату за допомогою браслета.

Чи є функція пошуку пристрою в мі бенд 4 і як її використовувати?

При розробці мі бенд 4, виробник передбачив ситуацію, коли користувач загубив свій фітнес-трекер. Допомогти відшукати пристрій може додаток Mi Fit. Для цього необхідно зайти в додаток на смартфоні і вибрати функцію «Знайти Mi Band». Після цього браслет мі бенд почне подавати вібросигнал і світитися. Безумовно, знайти свій браслет в умовах галасливого міста з цією функцією навряд чи вийде, але відшукати загублений гаджет в будинку або в спортивному залі - цілком.

Як управляти музикою на телефоні за допомогою мі бенд 4?

Для того, щоб мати можливість керувати музикою з мі бенд 4 не потрібна установка додаткового ПЗ - все передбачено в самому браслеті. Для цього необхідно в меню браслета вибрати функцію «Музика». Тут відкривається можливість перемикати треки, збільшувати або зменшувати гучність, ставити на паузу трек і знову запускати його в разі необхідності. Кнопки невеликі, проте дозволяють швидко управляти музикою на мі бенд 4.