У вік цифрових технологій, ринок гаджетів значно оновлюється щороку. З появою розумних годинників продуктивність і комфорт сучасної людини помітно виросли. Перші смарт годинники і фітнес-трекери були дуже дорогі і далеко не кожен міг собі їх дозволити. Однак з виходом лінійки фітнес-годинників від китайського виробника Xiaomi все радикально змінилося. Компанія представила всьому світу варіант доступних розумних годинників, що за своєю функціональністю не поступаються іменитим брендам. Як і коли з'явилися фітнес-трекери Mi Band дізнаємося далі в статті.

Історія Mi Band: цікаві факти про розвиток фітнес-трекера

Перші покоління Mi Band не мали екранів, а всі дані збиралися у внутрішню пам'ять і виводилися на екран смартфона при підключенні до пристрою. Для цього необхідно було встановити спеціальний додаток Mi Fit, на якому і відображалася вся статистика користувача. Таким чином, фітнес-трекери не містили ніякої зайвої інформації, а для забезпечення всіх функцій було досить кількох діодів. Також необхідно відзначити, що завжди, коли виходить нова версія Mi Band, оновлюються по повітрю і старі моделі трекерів, так що перевірити і спробувати новий функціонал завжди можна на своєму звичному гаджеті (там, де це є можливим з технічної точки зору).

  • Mi Band 1. Історія Mi Band бере свій початок в 2014 році - тоді компанія продала 20 000 000 своїх перших фітнес трекерів Mi Band 1. Далі були враховані всі відгуки користувачів і в 2015 році на ринок вийшло відразу дві нові версії - Mi Band 1S і Mi Band 1А. Mi Band 1S мав білі світлодіоди і нову функцію вимірювання пульсу. Історія говорить, що за перші 12 хвилин відкриття продажів на цей гаджет, Xiaomi продала відразу 1 000 000 пристроїв. До слова, версія Mi Band 1А мало чим відрізнялася від Mi Band 1, тому не мала такого успіху і сьогодні кажучи про версію Mi Band 1 мається на увазі версія Mi Band 1S.
  • Mi Band 2. Рік випуску - 2016. Нова версія трекера Mi Band мала колосальну популярність і своєю появою задала нову планку. Ніхто не міг повірити, що купуючи фітнес-трекер всього за кілька доларів, можна було отримати стільки функцій - відмінну заміну дорогим аналогам. У цій версії з'явився монохромний OLED дисплей і окрема кнопка навігації. Не дивлячись на те, що дисплей відображав інформацію тьмяно, він став незамінним фітнес-помічником для користувачів по всьому світу. Багато людей і сьогодні успішно користуються цим трекером не дивлячись на наявність нових версій. У другого Mi Band існувало три версії - міжнародна з версією блютуз 4.2, китайська з версією блютуз 4.0 та індійська без датчика пульсу.
  • Mi Band 3. Нова версія розумних годинників від Xiaomi порадувала своєю появою в 2018 році. На ринок було представлено відразу дві версії трекера - з NFS і без NFS. Зовнішньо обидві версії ідентичні. Єдине - на версії з NFS є спеціальний значок. Варто зауважити, що функція оплати доступна тільки в самому Китаї. Mi Band 3 за своїм функціоналом вже мало чим відрізняється від повноцінних розумних годинників - він має екран, на якому відображається вся необхідна інформація, є лічильник кроків і фізичної активності, будильник, вимірювач пульсу, секундомір і багато іншого. Основні настройки можна здійснити лише через смартфон і додаток Mi Fit. Однак, підключивши один раз свій годинник до смартфону і зробивши основні настройки, далі користуватися годинником можна як окремим пристроєм, але без збору статистики. Вся статистика збирається в додатку.
  • Mi Band 4. З'явився в червні 2019 року і своєю появою здивував багатьох. Вартість залишилася як і раніше доступною, з'явився кольоровий Amoled екран, захист від води і ударів, місяць життя від одного заряду, також оновився дизайн самої капсули - вона стала з плоским дисплеєм. Як і раніше є дві версії - з NFS і без. Більше про Mi Band 4 можна дізнатися за посиланням.
  • Варто відзначити, що за історію існування фітнес-трекера Mi Band, значних змін зазнав навіть ремінець годинника. Якщо перша версія легко виймалася і навіть випадала, в слідстві чого багато хто губив свої капсули, то останній Mi Band 4 дістати з зовнішньої сторони практично неможливо.

Так, Mi Band - відмінний багатофункціональний розумний-годинник, що робить життя сучасної людини набагато комфортнішим. Спробуйте, щоб переконатися на власному досвіді!