Ніхто не стане заперечувати той факт, що смартфон є сьогодні головним пристроєм сучасної людини. Вийти з дому і забути смартфон - практично неможливо, адже рука відразу потягнеться за телефоном - включити музику, зробити дзвінок, послухати аудіокнигу або перевірити пошту. У всіх свої звички й уподобання, але основне правило одне у всіх - смартфон повинен бути при собі. Більшість користувачів прокидаються і засинають з мобільним телефоном в руках. Добре це чи погано сказати складно, але так є і з цим ми живемо і виховуємо дітей. А далі буде тільки більше гаджетів для дітей. При цьому виробники і розробники мобільної техніки не перестають нас дивувати новими гаджетами, функціями і програмними можливостями. Не так давно на ринку з'явилися телефони з функцією «face unlock». Що це за функція і як вона працює розберемося далі в статті.

Face Unlock: все, що необхідно знати користувачам

Функція Face Unlock стала справжнім трендом 2018 року - з того часу все більше розробників стали впроваджувати «розпізнавання обличчям» в свої гаджети, проте далеко не всі користувачі знають про існування даної функції.

  • Щоб налаштувати Face Unlock необхідно зайти в пункт меню «Налаштування», вибрати «Безпека», потім «Реєстрація обличчя». Далі почнеться реєстрація особи користувача смартфона. Під час реєстрації телефон попередить користувача, що необхідно прибрати з обличчя всі сторонні предмети і перевірити чистоту об'єктива. Крім того, на екрані смартфона з'явиться повідомлення з порадами для отримання кращих результатів, дотримуючись яких можна буде вдало пройти процедуру реєстрації обличчя і надалі користуватися цією функцією смартфона без проблем. До слова, під час реєстрації смартфон запише близько 1000 різних точок обличчя користувача - це послужить гарантією того, що мобільний телефон не можна буде розблокувати за допомогою фотографії або відеоролика за участю користувача.
  • Дані про обличчя користувача смартфона зберігаються в спеціальному виділеному місці процесора, щоб зловмисники та шкідливі програми не могли отримати доступ до цих даних.
  • Просто піднести телефон до сплячої особи і розблокувати телефон не вийде, так як розблокування працює тільки тоді, коли у користувача смартфона відкриті очі - можна спати спокійно, адже всі дані залишаться в безпеці.
  • В середньому, звичайному смартфону потрібно 800 мілісекунд для розпізнання обличчя.
  • Якість і швидкість розблокування екрану багато в чому залежить від освітлення. У приміщеннях з хорошим освітленням або на вулиці в яскравий сонячний день, розблокування відбувається моментально. Але зі зменшенням кількості світла зростає і час разблокування екрану з використанням функції «Face Unlock». У повній темряві така функція не може бути використана - в таких ситуаціях краще включити сканер відбитків пальців.
  • Після розблокування через «Face Unlock», користувач відразу потрапляє на робочий стіл або раніше запущену програму. Можна налаштувати перехід смартфона після розблокування в режим «Lock Screen», для розблокування якого буде потрібно свайпнути по екрану. Також можна активувати включення телефону по подвійному натисненню на екран - телефон просканує обличчя і включиться. Це особливо зручно в дорозі.
  • Зручно комбінувати функцію Face Unlock з іншими можливостями смартфона. Наприклад, розумні повідомлення в режимі «Lock Screen». Повідомлення будуть відображатися тільки після того, як смартфон просканує обличчя користувача, а всі хто захоче взяти телефон побачать тільки наявність повідомлень, але не самі повідомлення.

Ми перерахували лише основні моменти щодо функції «Face Unlock», але далеко не всі ЇЇ переваги, які по достоїнству оцінити можна тільки в процесі використання. Тому якщо Ваш смартфон підтримує функцію розблокування обличчя Face Unlock, рекомендуємо витратити кілька хвилин на її активацію і налаштування, щоб потім зробити процес використання смартфоном ще більш зручним. Вибрати й купити сучасні смартфони з різними функціями можна в нашому інтернет-магазині GSM-ka - для Вас тільки перевірені моделі гаджетів за оптимальними цінами з доставкою по всій Україні!