На ринок сучасних технологій щороку виходять нові й цікаві гаджети для дітей, які здатні гарно розважати, надійно захищати і ефективно навчати підростаюче покоління. Які дитячі гаджети є найбільш популярними на сьогоднішній день? Які гаджети дійсно здатні допомогти сучасним батькам?

Дитячі гаджети: ТОП 5 популярних пристроїв для дітей

  1. Дитячі планшети. Вибираючи для своєї дитини планшет виготовлений спеціально для дітей, можна не турбуватися про встановлення розвиваючих ігор та додатків, а також про функції батьківського контролю. Часто виробник встановлює на планшет для дитини все, що потрібно дітям і батькам на цьому гаджеті. Дитячі планшети оснащені підвищеною функцією захисту від ударів, падінь та інших можливих пошкоджень, при цьому мають досить просту начинку. Наприклад, одним з популярних дитячих планшетів є планшети Turbokids та PlayPad. На планшетах діти можуть дивитися мультики, слухати аудіо, читати книги, малювати, грати в розвиваючі ігри та вчитися безпечно серфити в Інтернеті. Планшет - відмінний гаджет для дітей, він особливо стане в нагоді в подорожах, коли немає можливості взяти багато різних іграшок і книг для розваги і відволікання дитини.
  2. Дитячі годинники смарт. Такі гаджети не є аналогом дорослого варіанту, для яких багатофункціональність і престижний зовнішній вигляд є мало не головними критеріями для вибору. Дитячий розумний годинник призначений, в першу чергу, для того, щоб забезпечити безпеку і надати легкий доступ для зв'язку між батьками і дітьми різного віку. За допомогою функції GPS можна стежити за переміщеннями дитини, присутній датчик зняття годиника, є функція будильника і нагадування, а також є можливість прослуховувати в будь-який момент, що відбувається в оточенні дитини, ну і звичайно функція вхідних і вихідних дзвінків. Що важливо, дзвонити на номер сім-карти, що встановлена в дитячому розумному годиннику можуть тільки фіксовані номери, попередньо зазначені батьками. А більш сучасні моделі пропонують також наявність камери для можливості дітям робити невеликі знімки, а також прості ігри для більш цікавого проведення дозвілля. До слова, всі настройки і установки на дитячих годинниках необхідно проводити через спеціальний додаток на смартфоні батьків. Такий сучасний гаджет стане в нагоді всім школярам і дошкільнятам, які часто і надовго залишаються без батьків вдома, в дитячих освітніх установах, на секціях і гуртках.
  3. Дитячі фотоапарати і камери. Якщо малюк почав виявляти цікавість до процесу створення знімків та відеокліпів, але ще занадто малий для роботи на повноцінних пристроях, на допомогу батькам прийдуть спеціальні дитячі камери. З їх допомогою дитина легко навчитися управляти технікою для фото і відео зйомки - такі камери мають яскравий дизайн, міцний прогумований корпус, просте інтуїтивне управління з мінімальною кількістю налаштувань. У таких камерах може також бути присутній диктофон і невеликий редактор для обробки фотографій - додавання різних ефектів і фільтрів на дитячі фотографії. Внутрішньої пам'яті зазвичай вистачає на велику кількість знімків, так як розширення, зум та інші параметри дитячі фотоапарати мають невисокі, проте присутня і можливість збільшити пам'ять за допомогою додаткової картки пам'яті. Дитячі фотоапарати і камери - дійсно розвиваючі гаджети для сучасних дітей, які, крім того, приносять масу задоволення юним фотографам і операторам!
  4. Дитячі зубні щітки. Дитяча щітка для чищення зубів відрізняється не тільки розміром, але і жорсткістю щетини - вона повинна бути більш м'якою, мати зручну ергономічну ручку, яка не буде ковзати і випадати з багатофункціональних дитячих пальчиків. У продажу можна знайти різноманітні дитячі щітки з різними героями, різних кольорів, для різного віку. На вік має сенс звертати увагу при покупці. Крім того, є зубні щітки, які програвають мелодії рівно дві хвилини для чищення зубів, або подають звуковий і світловий сигнали про закінчення часу на чистку зубів. Електронні зубні щітки для дітей самі виробляють обертальні рухи для оптимального очищення зубів і щілин між ними. Крім того, багато виробників пропонують завантажити спеціальний додаток для чищення зубів за допомогою їх електронної дитячої щітки - малюки будуть в захваті! Так, дитяча зубна щітка допоможе прищепити правильну звичку по очищенню зубів з раннього дитинства і подбати про збереження молочних зубів - дуже корисний дитячий гаджет!
  5. Мобільні телефони і смартфони. Дітей старшого віку варто неодмінно привчати до використання повноцінної мобільної техніки. Адже в світі сучасних технологій без них просто не обійтися. У перший клас дитині краще йти вже з власним мобільним телефоном, чітко розуміючи основні його функції. Дзвінки на важливі номера, відправка смс-повідомлень, установка будильника, використання календаря, мобільного фотоапарата тощо. Мобільний телефон допоможе батькам прищепити самостійність у цікавій сучасній формі, при цьому маючи можливость контролю за цим процесом. До слова, за допомогою спеціальних послуг операторів зв'язку можна також відстежити місце розташування дитини, навіть не маючи спеціального годинника. Про те, як ще можна відстежити місце розташування дітей за допомогою сучасних гаджетів можна дізнатися в статті за посиланням.

Як бачимо, світ сучасних технологій надає батькам великі можливості для забезпечення дитячої безпеки, розвитку і цікавого відпочинку. Головне пам'ятати, що ніякий корисний гаджет для дітей не замінить справжнього батьківського спілкування і уваги. Корисні гаджети лише допомагають батькам піклуватися про своїх дітей.