Технологія еSIM в перекладі з англійської мови означає «вбудована» сім-карта (eng.embedded), а зовсім не електронна, як дехто можливо встиг подумати. Це означає, що є певний пристрій (технологія), що розташовується в гаджеті, це не просто програмне рішення. Якщо говорити точніше, еSIM знаходиться на платі смартфона, а за розміром вона ще менше ніж nano сім-карта.

Варто відзначити, що потреба в розробці подібного роду сім-карти викликана необхідністю постійно зменшувати сучасні смартфони, при цьому збільшуючи можливості гаджетів. Сьогодні все більше нових смартфонів випускаються з реалізованою технологією еSIM. Більш того, є й такі, на яких слота під фізичну сім-карту вже немає зовсім. Висновок напрошується очевидний - за технологією еSIM майбутнє мобільного зв'язку. В інтернет-магазині сучасних телефонів GSM-ka можна вибрати і купити мобільний телефон з усіма необхідними сучасними технологіями.

еSIM на смартфоні: очевидні плюси для користувача

 • Можна підключити дві сім-карти (наприклад, різних мобільних операторів або робочий і особистий номера телефонів одного оператора) навіть на тих смартфонах, де є можливість підключити тільки одну фізичну сім-карту (включаючи iphone і Google Pixel).
 • Відмінне рішення для всіх, хто любить подорожувати - в кожній новій країні можна купити електронну сім-карту місцевого оператора і підключити її на свій смартфон - для цього не треба буде нескінченно возитися із заміною сімок.
 • Це програмована сімка, яку можна перепрограмовувати під будь-який тариф будь-якого оператора скільки завгодно раз. Головна умова - оператор повинен підтримувати технологію еSIM.
 • еSIM компактна і може бути розташована в будь-якому місці будь-якого смартфона. Однак варто розуміти, що не всі телефони підтримують дану технологію - про її наявність в гаджеті необхідно цікавитися під час покупки. Вибрати і купити телефон xiaomi можна в нашому інтернет-магазині GSM-ka за посиланням.
 • еSIM покращує безпеку. Сім-карта, до слова, це одне з найбільш вразливих місць в смартфоні сучасного користувача. Мало хто про це замислюється, але це дійсно так. На сім-карті знаходиться багато інформації і за допомогою номера телефону можна багато чого дізнатися про власника гаджета. Всі підключені банківські послуги, акаунти в соціальних мережах, електронні поштові адреси і багато іншого - будь-який доступ до таких сервісів можна зупинити або отримати через сім-карту. Це не турбує нікого, поки телефон знаходиться на руках. Однак після крадіжки або втрати гаджета питання стає більш ніж актуальним. Коли весь мобільний світ перейде на еSIM зловмисники не зможуть нічого з цим вдіяти.
 • еSIM являє собою нову еру зв'язку, в якій не треба йти до оператора і купувати фізичну сім-карту, щоб підключити мобільний номер до свого смартфону сяомi.
 • У минулому році в Україні з'явився перший тарифний план, який підтримує технологію еSIM. А вже сьогодні доступні наступні оператори, які підтримують еSIM - Трімоб і Lifecell. Решта очікуються в недалекому майбутньому.

еSIM: мінус, про який необхідно знати користувачеві

 • Номер еSIM підв'язується до телефону, тобто перевстановити його на новий смартфон після покупки просто не вийде. Перекидання еSIM карти зі смартфона на смартфон буде займати досить багато часу і вимагати монотонних дій: деактивувати еSIM на старому смартфоні, почекати, поки оператор прийме таку заявку, потім просканувати QR код через новий смартфон і заново активувати еSIM. Нічого складного, але тим не менш не просто вийняти сімку зі старого телефону і вставити в новий. До слова, в нашому магазині можна купити смартфони з технологією еSIM і оптом, і в роздріб.

Як підключити еSIM на своєму смартфоні?

 • Переконатися, що технологія еSIM на смартфоні підтримується, якщо немає - купити такий телефон;
 • Завантажити спеціальний додаток в Google Play або App Store;
 • Вибрати оператора, який підтримує дану технологію в наданні мобільного зв'язку;
 • Купити і оплатити у оператора еSIM;
 • Отримати і відсканувати QR код через смартфон в спеціальному розділі меню.