Березень потішив шанувальників розумних годинників виходом новинки від Xiaomi – Mi Band 6. Виробники анонсували, що спробували врахувати всі побажання користувачів і прибрали максимальну кількість недоліків старих версій. Аби зрозуміти, наскільки добре були виконані обіцянки, ми порівняємо цей браслет з попередником Mi Band 5, а потім зробимо детальніший огляд браслета Xiaomi Mi Band 6. Для керування браслетом потрібен новенький смартфон? Купити оптом телефони Сяомі можна тут.

Чим відрізняється Мі Бенд 5 від 6

Відмінностей дійсно багато. Тому по-порядку перерахуємо головні:

  • Ще більш зручний ремінець, представлений у восьми варіаціях кольорів. Хоча і в старій версії годинник сидів на руці більш ніж надійно, виробники вирішили додати кілька виступаючих деталей, аби вони ще краще утримували сам годинник, та при цьому його можна було легко дістати.
  • Новий дисплей Xiaomi Mi Smart Band 6. Купити цей гаджет варто з тієї причини, що він став ще більш зручним для використання – завдяки збільшеному розміру сенсорного дисплея. На відміну від старої версії з дисплеєм 1,1 дюйма, новинка вийшла в розмірі 1,56 дюйма. Конструктори прибрали великі товсті рамки й нижню частину з сенсорною кнопкою. Тепер управління здійснюється за допомогою свайпів, що дуже зручно при перемиканні музики. Про те, як вибрати бездротову колонку ми розповіли за посиланням.
  • Покращена роздільна здатність дисплея. Великий екран повинен відображати більше деталей. Напевно, саме так подумали інженери Xiaomi та випустили новинку з роздільною здатністю 152 × 486 пікселів (характеристика старої версії – 126 × 294). Чим ще відрізняється Мі Бенд 5 від 6, так це відсутністю спеціального загартованого скла, яке відмінно витримує сильні удари й падіння. До слова, скло має 2,5D-ефект.
  • У новій версії збереглася можливість зарядки гаджета прямо в браслеті, а також мега-крутий захист від вологи. Браслет можна занурюватися на глибину до 50 метрів, і він продовжить працювати. Шкода, що телефони Сяомі ще не досягли такого рівня водонепроникності.

Браслет Xiaomi Mi Band 6 – огляд циферблата і інтерфейсу

Користуючись розумним браслетом, можна самостійно налаштовувати відразу 3 циферблати, додаючи на них функції відповідно до власних побажань. Всі налаштування – в додатку. Якщо бажаєте зробити годинник максимально унікальним, завантажуйте циферблати з неповторним дизайном з додатку. Доступно близько 130 варіацій.

Функціонал мало чим відрізняється – Мі Бенд 5 і 6 дуже схожі. Свайпаючи по дисплею ліворуч і праворуч, можна переключатися між картками швидкого доступу – відкривати проїзний або музичний плеєр. Потягніть від низу до верху – з'явиться меню. Більшість користувачів, які першими придбали новий браслет, отримали меню на англійській мові. Проте з часом очікується оновлення, завдяки якому переглядати меню можна буде будь-якою рідною мовою, в тому числі російською та, можливо, українською.

Головні нововведення Мі Бенд 6 браслета та його характеристики

Новий гаджет повністю відповідає запитам сучасного світу, адже він оснащений датчиком, що дозволяє вимірювати рівень кисню в крові – SpO2. Цей показник дуже важливий для людей, які хворіють на коронавірус, адже зниження показника кисню є небезпечним симптомом, який вимагає госпіталізації.

Тому, якщо ви вирішили серйозно зайнятися своїм здоров'ям, вам точно допоможе Xiaomi Mi Smart Band 6, купити який вже не складає труднощів. У флагмана також з'явилося 19 нових видів тренування, які він може відстежувати. При цьому більшу частину він здатний визначити автоматично – в тому числі кроссфіт, бігову доріжку, греблю.

Браслет зручний для людей, які активно займаються спортом і намагаються скинути зайву вагу. Використовуючи функції гаджета, можна встановлювати цілі – наприклад, спалити 500 калорій під час бігу, або за день пройти 20 тисяч кроків. Керувати розумним браслетом можна за допомогою старих і нових смартфонів, які оновилися до версії MIUI 12.

Також Xiaomi Mi Smart Band 6 оснащений функцією NFC, яка може використовуватися для проведення безконтактної оплати в магазині або зчитування проїзного в метро. На жаль, але поки вона не доступна. Відзначимо, що в продажу є модель з NFC і без.

Дивує Мі Бенд 6 браслет такою характеристикою, як можливість керування підключеним смартфоном. Наприклад, через смартвоч можна налаштовувати функції камери телефону, вмикати / вимикати секундомір і таймер, активізувати пошук нових пристроїв (якщо, наприклад, потрібно підключити блютуз-колонку).

Єдиним недоліком браслета Xiaomi Mi Band 6 в його огляді слід назвати відсутність GPS. Аналітики вважають, що виробники просто приберегли ще одну функцію для чергової версії.